пізнавально-розважальний дівочий портал

Про нас

Щось завжди починається з нічого! Одного дня дві давні подруги, Слава і Мирослава, сиділи за кавою, обклавшись товстими записниками, журналами й жваво щось обговорювали. І може, збоку здавалося, що нічого особливого не відбувалося, та в ті хвилини народжувався проект під назвою «Каралєвна». Озброєні гарним настроєм, непоборним бажанням створити щось позитивне та блиском в очах, ми придумали і запустили цей проект. А потім - зовсім несподівано й на радість нам обом - зустріли Оленку, яка принесла з собою легкість, окриленість і кілька родзинок. Так ми стали тим, ким є - Першим українодівочим сайтом гарного настрою "Каралєвна"! Зараз нас троє, як у казці: Мирослава Кошка, Оленка Некрасова і Слава Світова, відтак, і три основних напрямки нашої творчості: сайт як інформативно-розважальний майданчик, інтелектуально-тематичні вечірки та навчально-пізнавальні тренінги-семінари.  

Чому Каралєвна? Бо бути Каралєвною не означає виглядати модно чи гламурно, це особливий стан душі! Коли рішучість і впевненість гармонійно поєднуються з ніжністю, тонким гумором та мрійливістю. Коли ти просто отримуєш кайф від життя і ловиш кожен момент!

З величезною усмішкою презентуємо Перший українодівочий сайт гарного настрою – «Каралєвна». Творча платформа для дівчачого спілкування, позитивна територія для красунь із почуттям гумору, вірою в Дива та любов’ю до Життя!

Ласкаво просимо, трон наразі вільний!


Відео-ролик про презентацію проекту "Каралєвна" можна з усмішкою переглянути тут


Міні-журнальчик-тізер "Каралєвна Осінь"


Міні-журнальчик-тізер "Каралєвна Зима"


Міні-журнальчик-тізер "Каралєвна Весна"


Міні-журнальчик-тізер "Каралєвна Літо"Слава Світова

Слава Світова

Активна мамтрепренерка, іронічна журналістка, невиправна оптимістка. Панічно боїться джмелів та індиків. Не любить чистити апельсини. Мріє про затишний будинок з величезною кухнею в стилі «Provence». Мріє стати великою письменницею. Обожнює запах книг, кави з молоком та моря. Любить життя. Шукає пригод, придумує цікаві проекти, розширює коло своїх знайомств, займається самовдосконаленням Енергія, рушійна сила та запал проекту «Каралєвна».

Оленка Некрасова

Оленка Некрасова

Знаходить щастя в миттєвостях: в приємній розмові, в хмаринці, у білому букеті ромашок, в усмішці сина, в обіймах коханого. У пошуках свого я частенько знаходить найдивовижніші місця на планеті. І тому вважає, що кожне нове місто, кожна країна – це велике відкриття і можливість стати хоч би на мить Колумбом. Вірить у випадок, який, трапившись одного разу, може змінити все життя – як і було з Каралєвною, яка, увірвавшись, відкрила всі двері. І тому залишилося тільки знайти ключі від сердець читачів, які ми утрьох шукаємо, аби зробити цей світ теплішим!

Мирослава Кошка

Мирослава Кошка

Усміхнена інтелектуалка та мрійлива реалістка. Скромна, ввічлива, але коли лізуть на голову терпіти не буде; намагається бути розсудливою, але, як і всяка жінка, втрачає контроль над собою, коли бачить гарне взуття, плаття, сумки, прикраси. Любить ходити в кіно на ранкові сеанси, читати, дарувати подарунки і подорожувати. Вірить в Дива і в те, що заповітні бажання обов’язково збуваються. Гармонія та тверезий розум проекту «Каралєвна».