пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 1 квітня 2017 о 14:38 Я - Каралєвна

  Всі дівчата, звичайно ж, різні! А нам трапилася надзвичайно позитивна і весела, талановита й іронічна, життєлюбна і усміхнена Тетяна Стрижевська, авторка книжки для сучасних підлітків "Файні товсті дівки, йо!" Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" спілкувався з Танею про улюблені міста і розумні книжки, про прекрасний світ і силу бажань, про капелюшки, торби, підбори, сукні та про дівочі мрії, авжеж! Знайомтеся!

 • 27 березня 2017 о 19:51 Я - Каралєвна

  В своїй творчості, як і у житті, вона сповідує філософію простого доброго щастя, коли цінуєш кожен момент свого яскравого життя, коли віддаєш більше ніж отримуєш, коли весь час рухаєшся вперед і вгору. Вона вірить в магію життя, обожнює казки, у природи черпає натхнення, а все навколо наповнює любов’ю. Вона надихає та мотивує світлими, добрими, глибокими думками та позитивною енергетикою. Лідерка команди дизайну в MOC Global, засновниця бренду Alexandra DIkaia ®, UX-дизайнерка, ілюстраторка, інстаблогерша, організаторка творчих челенджів щиро й відверто поділилася рецептом щастя, секретами творчості та філософією життя на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна"

 • 5 січня 2017 о 12:34 Я - Каралєвна

  Наталя Долгова - фотограф за покликом душі, її фото живі та яскраві, вона постійно вдосконалюється, шукає найкращі ракурси та кадри. Крім того вона чудова матуся та дружина. Як поєднати роботу, захоплення та родину Наталочка ділиться з Каралєвною!

 • 7 грудня 2016 о 11:25 Я - Каралєвна

  Ми переконані, що чимало з вас полюбляють гострі сюжети, заплутані детективні історії, коли й не помічаєш, як починаєш нервово жувати кутик ковдри. І ось, нам трапилася чудова нагода поспілкуватися з творцем одного з таких романів, чарівною, тендітною Поліною Кулаковою! І хто б міг подумати, що вона палка прихильниця горорів, містики й детективного жанру. Тож, знайомтеся - авторка неймовірного українського детективного роману "Я пам'ятатиму твоє обличчя" - Поліна Кулакова!

 • 8 вересня 2016 о 10:19 Я - Каралєвна

  Неймовірна історія про подорож зеленої книжки дівочих історій до Брукліну!

 • 29 липня 2016 о 17:20 Я - Каралєвна

  Талановита художниця, чудова матуся і кохана дружина Тетяна Черевань про картини, натхнення, подорожі та кохання! Її картини яскраві, пристрасні та неймовірно чуттєві, а сама вона - ніжна та жіночна, відкрита та емоційна. Любить життя, малювати та найбільше любить свою родину, з якою подорожує, відкриваючи нові світи, там же і народжуються її нові картини, наповнені теплом та любов'ю до людей.

 • 20 липня 2016 о 22:50 Я - Каралєвна

  Неймовірна, успішна та творча, смілива, відкрита, сонячна та позитивна. Любителька хенд-мейдових прикрас та слов’янської міфології, романтичних прогулянок нічними вуличками рідного міста та вечірніх посиденьок з друзями за глінтвейном, під час яких народжуються божевільні й водночас геніальні ідеї, за реалізацію яких вона береться наступного ж ранку. Затята книголюбка та кавоманка. Любляча дружина та дбайлива мати. Саме так можна охарактеризувати Віоліну Ситнік – молоду письменницю із Кам’янця-Подільского. Останній рік видався для Віоліни врожайним на книжки, саме про цікаві літературні новинки та дебютну книжку авторки - "Особистий простір" і йтиметься мова. Готові зануритися у світ літер, метафор та образів?

 • 7 липня 2016 о 23:50 Я - Каралєвна

  Візьміть одну красиву і струнку блондинку, дайте їй до рук Конституцію України - матимете проект "Ащоякщо"! Думаєте блондинки не читають Конституцію? Ще й як читають! А ще - придумують неймовірні кейси та цікаві тлумачення, аби ми з вами краще розуміли наші конституційні права і свободи. Знайомтеся ближче - Олександра Береза і проект "Ащоякщо" - в деталях і статтях на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна". Читайте Конституцію, знайте свої права! І пам’ятайте: #АЩОЯКЩО вони зникнуть?

 • 16 червня 2016 о 12:58 Я - Каралєвна

  Неймовірна, смілива, відкрита, весела та позитивна Тетяна Парус розповість нам про те, як можна втілити найдивовижнішу мрію і стати капітаном своєї власної яхти "Талісман".

 • 16 червня 2016 о 09:16 Я - Каралєвна

  Слово “модний” - синонім класного! Проект UaModna - це всеохоплюючий рух класних людей, котрі роблять модні речі! Ця українська платформа існує вже кілька років поспіль і шалено набуває популярності. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" спробував зазирнути за лаштунки, адже найцікавіше - саме там. Ми побачили відмінну команду позитивних, талановитих і натхненних чудовою ідеєю людей, і просто зараз пропонуємо вам познайомитися з ними ближче. Тож читайте просто зараз інтерв’ю із творцями порталу UaModna.

Показати ще