Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
квітня 2018 О 14:46
518
10 цитат цинічного коміка Джорджа Карліна

Можливо занадто різко, занадто відкрито й безцеремонно, зате дуже правдиво висловлювався відомий американський комік Джордж Карлін. Його називали цинічним коміком, власне саме таким він і був, а ще у своїх монологах він використовував нецензурну лексику. Втім його слова завжди знаходили відгук у слухачів, та й досі чіпляють багатьох, змушують замислитися, а інколи відверто пореготати. На Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" 10 цитат неперевершеного цинічного коміка Джорджа Карліна!

1. Особисто я готовий ризикнути власним благополуччям заради розваги, Вашим, до слова теж!

2. Мені подобається, коли квітка або пучок трави росте крізь щілину в бетоні. Це, чорт забирай, героїчно.

3. Дім – це те місце, де зберігається наш мотлох в той час, поки ми перебуваємо поза домом, щоб добути ще більше мотлоху.

4. Я собі думав, чому люди, старіючи, все активніше читають Біблію. І тут мене осінило: вони готуються до випускного іспиту!

5. Нещодавно я зрозумів, для чого потрібна електронна пошта. Щоб спілкуватися з тим, з ким не хочеться розмовляти.

6. Справжнє хоббі нашого покоління - це ниття й тупі розмови ні про що. Невдалі відносини, проблеми з навчанням, керівник-штурпак. Це все суцільна фігня. Якщо у тебе нічого не       виходить, то є лише один штурпак - це ти. І ти будеш дуже здивований, якщо дізнашся, як багато можна змінити, просто відірвавши дупу від дивана.

7. Є чимало людей, стурбованих безпекою атомних станцій, які не пристібаються в машині.

8. Що хорошого в егоїстах? Вони не обговорюють інших людей.

9. Скажіть людям, що є невидима людина на небі, що створила Всесвіт, і більшість повірить. Скажіть їм, що фарба не висохла, і вони застромлять в неї палець, щоб переконатися в цьому.

10. Не встигнеш знайти сенс життя, як його вже поміняли.

 

Використано матеріали ресурсу: www.coma.in.ua

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments