Ласкаво просимо, трон наразі вільний
31
липня 2017 О 19:59
719
10 цитат неймовірної Леді Ді

Діана, Принцеса Уельська, Королева людських сердець, чарівна і харизматична, добра серцем і глибока Леді Ді. У момент її народження лунали гучні оплески (на сусідньому полі для гольфу відбувся влучний удар!), але ми насправді знаємо: то світ вітав Діану! У Англії її називають "чирвовою кралею" (Queen of Hearts) не дарма, їй вдалося завоювати серця людей, адже жодного разу Діана не грала роль, вона завжди була собою, була справжньою. Сором’язлива і скромна, мудра і терпляча, що б не робила, слухала своє серце. Боролася проти СНІДу, допомагала бідним та знедоленим, тримала людей за руку, відкривала для них свої обійми, любила віддано і пристрасно. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує вам 10 мудрих цитат цієї красивої жінки, чарівної Леді Ді.

Фото Mario Testino: milenio.com

Я знала, якою була моя робота; мені треба було іти у світ, зустрічати людей і любити їх.

Обійми можуть зробити багато хорошого – особливо для дітей. Кожному потрібні обійми.

Я б хотіла бути королевою ваших сердець.

Якщо б чоловікам доводилося народжувати, у жодного з них не було б більше однієї дитини.

Я торкаюся людей. Я вважаю, що кожному потрібні дотики.

Я не живу за правилами, я керуюся серцем, а не головою.

А ще я люблю співати. Але слухати, як я співаю, неможливо, утім, як і дивитися на те, як я танцюю. Танцюю я як слон. Тому на мене ніхто й не дивиться.

Роби тільки те, що підказує тобі серце.

Самотність – найгірший біль в цілому світі. Вона постійно роз’їдає серце, і може змушувати людину ненавидіти, лютувати. Це як рана у серці; така рана, яку не загоїти одним лиш цілунком або обіймами. Єдине, що може змусити самотність зникнути – це любов і співчуття, інше людське серце, яке допоможе вибратися з цього пекла.

Коли ти щасливий, ти можеш пробачити багато всього.

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments