Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
грудня 2017 О 12:00
5524
10 глибоких цитат мудрої Матері Терези

2017 рік добігає кінця... Дехто з нас багато переосмислює наприкінці року, аналізує прожите, ставить нові амбітні цілі, пригадує найприємніше, що трапилося у році, що от-от мине. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" хоче побажати усім нам добра і мудрості, любові й натхнення. Давайте у Новому 2018 році станемо ще мудрішими, ще більш наповненими, нехай нам вистачить на всіх миру, тепла і гармонії. Пропонуємо вам 10 глибоких і неймовірних цитат від мудрої і прекрасної Матері Терези.

Мати Тереза про любов знала все. Бо вона і була Любов. Її турботи, добра і маленьких справ вистачило на цілий світ. Коли їй було 40, вона заснувала Орден сестер милосердя, який спочатку нараховував 12 членкинь, зараз ця організація об’єднала понад 4500 сестер зі 133 країн світу. Мати Тереза заснувала перший будинок для тяжкохворих, зараз такі установи називають хоспісами. У 1955 році мати Тереза заснувала перший притулок для покинутих дітей під назвою «Шишу Бхаван», що в перекладі означає «Будинок дітей». У 1979 році калькуттська черниця отримала Нобелівську премію миру.

Усміхайтеся одне одному, усміхайтеся своїй дружині, усміхайтеся своєму чоловікові та своїм дітям — неважливо, до кого ви усміхаєтеся, — це допоможе вам пройнятися більшою любов’ю до людей.

Що більше любові, мудрості, краси і доброти ви відкриєте в собі, то більше ви помітите їх у довколишньому світі.

Я ніколи не вступлю до руху проти війни. Покличте мене, коли з’явиться рух за мир.

Люби, і нехай любов буде для тебе така само природна, як і дихання. Нічого не вимагай. Нічого не очікуй. Якщо щось приходить до тебе, будь вдячний Якщо нічого не приходить, значить, цьому й не треба було приходити.

Зло перемагає не зброя, зло перемагає любов. Все, що вершить любов, вона вершить для щастя людей.

Що ви можете зробити для змінення миру в усьому світі? Йдіть додому і любіть свою сім’ю.

Ми не можемо робити великих справ, лише малі робимо з великою любов'ю. Я вірю в малі справи, саме в них наша сила.

Спочатку добро лише іскорка, яка пізніше розгорається в полум'я. Зло, навпаки, спочатку бушує полум'ям, а потім стає слабкою іскрою.

Велика радість — присвятити себе служінню іншим людям.

Люби: чим більше ти даси іншим, тим більшим будеш володіти.

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments