Ласкаво просимо, трон наразі вільний
09
січня 2018 О 14:49
869
10 крутих цитат Джонні Деппа

Його ім’я звучить гордо – Джон Крістофер «Джонні» Депп II, американський актор, режисер, музикант, сценарист та продюсер. Трикратный номінант на премію «Оскар». Лауреат премії «Золотий глобус» за роль у фільме Тіма Бартона «Суіні Тодд, демон-парикмахер з Фліт-стріт». Зіркову популярність Донні принесли ролі в фільмах ТІма Бартона, а також образ Капітана Горобця в серії фільмів «Пірати Карибського моря». В 2012 році ім’я Джонні Деппа було вписане до Книги рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваного актора, який за рік заробив $75 млн. Багато-то хто вважає його красунчиком, хтось – завадакою, а ще інші – рафінованим диваком. Утім, якщо спробувати роздивитися Джонні зблизька, то стане зрозуміло, наскільки простим і зрілим, мудрим і життєлюбним він є. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує вам 10 крутих цитат Джонні Деппа.

Знайти себе неможливо – себе можна тільки створити.

Важко жити в мирі зі своєю душею, коли довкола ця несусвітня плутанка. Але, не дивлячись на суцільне прикидання, важку роботу й розбиті мрії, це все ще прекрасний світ. Будьте обережними. Спробуйте бути щасливими.

Якщо стоїть вибір між «так» або «ні», то «так»! Зробіть це. Поцілуйте, обійміть, наздоженіть, зустріньтесь, скажіть. І нехай вийде нісенітниця, зате ви хоча б спробували.

​Залишатися наодинці зі своїми думками – досить небезпечне заняття…але дуже корисне!

Не бійтеся ворогів, бійтеся друзів. Зраджують друзі, а не вороги!

Всередині мене немає конкуренції. Я не сказав би, що вірний комусь чи чомусь. Я вірний собі.

Я нічого не знаю про життя, але я до біса хочу жити!

Люди плачуть не тому, що вони слабкі, а тому, що вони були сильними надто довго.

Виходу немає тільки з труни, так що перестаньте скиглити.

Та кому ви треба, якщо у вас немає нічого, окрім зовнішності.

Той, хто бачив народження своєї дитини, як бачив я, вже ніколи не засумнівається в жіночій силі. Вони сильніші від нас. Для них не існує дурниць – тільки головне. Життя, діти, свобода. Вони не бачать сенсу у вічному житті – вони продовжуються у дітях, і цього достатньо. Вони не завойовують, їм і так належить світ, тому що вони мають здатність створити нове життя.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments