Ласкаво просимо, трон наразі вільний
15
жовтня 2017 О 14:17
403
10 мудрих порад від Ошо

Не цитує Ошо нині, мабуть, тільки лінивий. І справді його слова хочеться перечитувати, ще раз і ще раз. Його прості істини, мудрі настанови відгукуються багатьом тим, хто хоче змінити своє життя на краще. Найцікавішим і найціннішим у його вченні є те, що Ошо нікому не пропонує унікального й універсального рецепту успіху чи щастя, він радше дає велику кількість мудрої та цінної інформації, переосмисливши яку кожен може віднайти свій особливий шлях. Ошо – духовний лідер і містик, у котрого протягом життя були різні імена. Ім’я, яке він отримав при народженні, Чандра Мохан Джеїн. Пізніше його стали називати Раджниш – його прізвисько з дитинства. У 60-их його називали Ачарья («духовний вчитель»), а в 70-80-ті просто Бхагван («просвітлений»). Ім’ям Ошо він став називатися тільки в останній рік свого життя (1989-1990). В дзен-буддизмі «Ошо» — це титул, який дослівно можна перекласти як «монах» або «вчитель». Саме з цим ім’ям він і увійшов в пам’яті людей та на сторінках історії світу. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує вам 10 простих і мудрих життєвих істин від Ошо.

Люди все сприймають настільки серйозно, що це стає справжнісіньким тягарем для них. Вчіться більше сміятися. Як на мене, сміх є настільки ж святим, як молитва.

Кожна дія призводить до негайного результату. Будьте уважними і спостерігайте. Зрілою людина є тоді, коли знаходить себе, коли визначає для себе, що є правильно і неправильно, добре і погано. Ця людина все зробила сама, тому в неї є суттєві переваги перед тими, хто не має своєї думки.

Всі ми унікальні. Ніхто не має права вказувати, що є правильно, а що – ні. Життя – це експеримент, під час якого ми визначаємо ці мінливі поняття щодня. Часом, можливо, ви зробите щось неправильно, але саме завдяки цьому цей досвід стане для вас дуже корисним і цінним.

Бувають моменти, коли Бог приходить і стукає у ваші двері. Це може відбутися одним із мільйона способів – через жінку, чоловіка, дитину, любов, квітку, захід чи схід сонця… Будьте відкритими, аби почути це.

Прагнення стати незвичайним – найзвичайнісіньке бажання. А от розслабитися і бути звичайним – дійсно незвичайно.

Життя – це низка загадок і таємниць. Його неможливо передбачити. Але є люди, котрих влаштувало б життя без таємниць – разом з ними зникли б страх, сумніви і тривога.

Для початку почуйте самі себе. Навчіться отримувати задоволення від компанії самого себе. Станьте настільки щасливими, щоб більше не турбувало, прийде до вас хтось чи ні. Ви уже наповнені. Ви не чекаєте з хвилюванням, чи постукає хтось у ваші двері. Ви вже вдома. Якщо хтось прийде – прекрасно. Ні – теж добре. Тільки з такою позицією можна починати відносини.

Якщо ти багатий, не думай про це, якщо ти бідний – не приймай свою бідність. Якщо ти здатен жити в мирі, пам’ятаючи про те, що світ – це тільки театральна вистава, ти будеш вільним, тебе не торкнуться страждання. Страждання відбуваються тільки від серйозного відношення до життя. Почни ставитися до життя, як до гри, радій цьому!

Сміливість – це рух у незвідане, незважаючи на страхи. Сміливість – це не відсутність страху. Безстрашність трапляється, коли ви стаєте більш сміливими. Але з самого початку різниця між боягузом і сміливцем не настільки велика. Єдина відмінність – у тому, що боягуз слухає свої страхи і слідує за ними, а сміливець залишає їх позаду й рухається далі.

Ви змінюєтеся кожної секунди. Ви – як річка. Сьогодні вона тече в одному напрямку та кліматичній зоні. Завтра – в іншому. Я жодного разу не бачив одного й того ж обличчя двічі. Все змінюється. Ніщо не стоїть на місці. Але для того, щоб це бачити, потрібно мати дуже пильні очі. Інакше спадає пелена, і все робиться старим: здається, що все уже було.

Слухайте свідоме. Пробудіть себе. Коли відчуваєте, що все набридає, дайте собі добрячого прочухана. Собі, а не комусь іншому. Відкрийте очі. Пробудіться. Слухайте знову.

Джерело: http://fit4brain.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments