Ласкаво просимо, трон наразі вільний
20
лютого 2018 О 13:44
1125
10 секретів гарного настрою

Всі ми, люди, різні. Дуже різні! Хтось легко іде на контакт, сипле жартами і любить понеділки, а хтось страждає від сезонної депресії, бурчить і проявляє невдоволення. Чи реально взагалі бути постійно у хорошому настрої? Мабуть, таки ні. Але спробувати варто. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує вам 10 секретів гарного настрою. Читайте просто зараз, усміхайтеся і цінуйте життя!

Фотоaddictedtoconsumerism.tumblr.com

1.   Аби у вас завжди був гарний настрій, варто навчитися контролювати себе. Не ображайтеся через дрібниці, спробуйте не сваритися з близькими для вас людьми, навчіться прощати й не тримати зла, консервуючи його у собі на тривалий час. Адже коли ми пробачаємо когось, ми позбавляємося від гніву та негативних, мстивих почуттів, котрі руйнують в найпершу чергу нас самих.

2.  Спробуйте подивитися на світ з гумором. Навіть якщо вас образили або ви потрапили у непросту ситуацію, все одно усміхніться і скажіть собі: «І це також мине!» Доведено життєвими експериментами: навіть якщо вам сумно і ви змушуєте себе усміхатися, через деякий час ваша усмішка стане щирою і відчуття радості прийде несподіване й справжнє!

3.  Не сидіть вдома, тримаючи образу на увесь світ! Можете не сумніватися: на вулиці, в компанії друзів та знайомих настрій поганим не буває. Роздивляйтеся перехожих, спостерігайте за птахами, мугикайте пісеньку, ідіть бадьорим кроком, з підскоком! І побачите, що стане набагато веселіше.

4.  Привнесіть у своє життя трішки нового Мудрі люди радять час від часу змінювати свої усталені звички – наприклад, завести нове хобі або змінити стиль одягу, підібрати новий гардероб. Ніщо не діє так позитивно на настрій, як увага тих, хто поруч, і компліменти!

5.  Навіться розслаблятися. Коли виконуєте якусь нудну роботу, думайте про щось приємне, хоч би й про гарячу ванну, яку приймете, коли повернетеся додому, у якості приємного бонусу. Або про приємну зустріч з коханим за кілька днів. А ще згадайте про таке диво як аромалампа. Ефірні масла позитивно впливають на настрій та загальний душевний стан: бергамот, грейпфрут, лимон, апельсин, мандарик. Вдихайте позитив, видихайте втому!

6.  Займіться плаванням! Вода допомагає тілу відпочити та розслабитися, підвищує загальний тонус організму, покращує настрій! Окрім цього, це приємний релаксуючий вид спорту, де напруження мінімальне, а приємність від процесу – максимальна. Вперед, на заплив!

7.  Зупиніться, озирніться… Іноді люди опиняються у пастці просто тому, що не знаходять часу задуматися про те, чи в правильному напрямку вони рухаються. Варто вчасто приводити доладу думки, знаходити час на осмислення цілей, бажань, проектів та планів.

8.  Спробуйте відноситися до життя простіше. В житті завжди є місце для героїчного вчинку, проте він потрібен не завжди. Намагайтеся радіти своїм маленьким успіхам, святкувати маленькі перемоги і рухатися вперед маленькими кроками. Саме це сприяє успіху!

9.  Зберігайте відчуття перспективи. Життя – не стоїть на одному місці, і те, що сьогодні може здатися трагедією, можливо, завтра вже викличе усмішку. Не дарма кажуть: «ранок покаже, що вечір не скаже». Та і Скарлетт О’Хара завжди говорила: «Подумаю про це завтра». Часом, так і треба.

10.  Якщо вам хочеться полежати у ліжку й поскиглити, краще не потурати такому бажанню, адже воно може засмоктати у вир нудьги й депресії. Рухайтеся, і ваші емоції також рухатимуться! Подивіться фільм, приберіть у квартирі, помийте посуд, помедитуйте, зрештою! Рух – це життя! Рухайтеся з усмішкою, відчуйте, що живете на всі сто! Дякуйте! Помічайте маленькі дива. Експериментуйте! І поганий настрій не матиме жодного шансу – ви помітите, як світ довкола вас поволі забарвлюватиметься у різноманітні кольори й відтінки!

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments