Ласкаво просимо, трон наразі вільний
15
червня 2017 О 17:10
899
10 вражаючих цитат Нори Ефрон

Нора Ефрон — культова режисерка, сценаристка і письменниця, перш за все, відома своїми романтичними комедіями “Ті, що не сплять в Сіетлі”, “Вам лист”, “Зачарований”, Джулі і Джулія. Вона була винятково талановитою і надзвичайно мудрою жінкою, про що свідчать цитати з її творів, виступів та інтерв’ю.

 

На догляд за волоссям доводиться витрачати так багато часу, сил і грошей, що іноді я думаю: відсутність необхідності піклуватися про зачіску — одна з недооцінених переваг смерті.

 

Якби вагітність була книжкою, редактори б скоротили два останні розділи.

 

Будьте обережні з чоловіками, що плачуть. Так, вони вміють відчувати, однак зазвичай єдині почуття, що їх хвилюють, — їхні власні.

 

Я виявила, що світ у якому я жила набагато цікавіший, ніж той, що я могла вигадати.

 

Який би вибір ти не зробила, яким би шляхом не пішла, я сподіваюся, що ти не обереш бути леді. Я сподіваюся, що ти будеш порушувати правила, збурювати спокій і хоча б почасти робитимеш це в інтересах усіх жінок.

Переважну більшість життя я провела, визнаючи, що мої амбіції і фантазії, які здавалися мені абсолютно унікальними, виявлялися кліше.

 

Щойно ваші діти перетворюються на підлітків, слід завести собаку, аби хоч хтось в оселі радів, коли ви повертаєтеся додому.

 

Мушу зізнатися, що не шкодую ні про що. Зрештою більшість моїх помилок стали досвідом, який слід було пережити, або вони перетворилися на кумедні історії, або, траплялося і таке, вони приносили мені гроші.

 

Чорний колір робить ваше життя набагато простішим. Все пасує до чорного, особливо якщо воно чорне.

 

Перш за все, будь героїнею свого життя, а не жертвою!

Олександра Орлова
Автор:
Олександра Орлова
comments powered by HyperComments