Ласкаво просимо, трон наразі вільний
10
липня 2017 О 22:06
1132
11 мудрих цитат Опри Вінфрі

Журнал Forbes назвав її однією з найбільш впливових особистостей у 2010 та 2013 році. Вона стала першою темношкірою жінкою-мільярдером в історії, успішним медіа магнатом, власницею кіностудії, журналу O, The Oprah Magazine, комерційно успішного ресурсу Oprah.com. Автор та ведуча неймовірно популярного телевізійного шоу "Шоу Опри Вінфрі", котре сколихнуло своєю з’явою США, а її перетворило на багату та впливову жінку Америки. Її життя важко назвати безхмарним. В дитинстві її часто били, коли їй було 9, її зґвалтували, коли їй виповнилося 14, вона завагітніла і народила дитину, яка невдовзі померла. Коли їй виповнилося 18, вона перемогла у театралізованому конкурсі краси Miss Black Tennessee. З самого дитинства вона була на сцені, посеред уявного світла софітів: брала інтерв’ю у ляльок, виготовлених із качанів кукурудзи, та у ворон. Неймовірна та сильна духом, мудра і співчутлива, щира і талановита Опра Вінфрі ділиться сьогодні з Першим українодівочим сайтом гарного настрою «Каралєвна» своїми влучними цитатами. 

У кожного з нас є покликання. І найголовнішим нашим завданням в житті є усвідомлення цього покликання та наші перші кроки назустріч йому. Воно запалює тебе і дарує відчуття, що ти на своєму місці, робиш те, що й маєш робити. І я хочу, аби ви знайшли своє покликання, і я сподіваюся, що ви його знайдете. Живіть із середини свого серця. Я розумію, вам потрібно заробляти гроші на проживання. Але вам також слід знати, що запалює іскру всередині вас, для того, щоб ви, по-своєму, могли осяяти цей світ.  

Перетвори свої рани на мудрість.

Будь вдячною за те, що маєш, і тоді ти отримаєш ще більше. Коли ти намагатимешся концентруватися виключно на тому, чого у тебе нема, ти ніколи в житті не отримаєш достатньо.

Найважче – це зрозуміти, які мости треба перейти, а які – спалити за собою.

Істинне прощення, це коли ти можеш спокійно сказати: «Дякую тобі за досвід»

Ти справді можеш мати все. Тільки лиш не все одразу.

Всі хочуть проїхатися разом із тобою в лімузині, але насправді тобі потрібен той, хто складе тобі компанію в автобусі, поки лімузин буде в ремонті.

Ми отримуємо від життя те, про що наважуємося попросити.

Єдина причина, чому я стала настільки фінансово успішною полягає в тому, що жодного разу, ані хвилини я не фокусувалася на грошах.

Кожного разу, як ти зізнаєшся собі в своїх бажаннях та мріях, ти і є тією найпершою людиною, котра чує це зізнання. Це своєрідне послання до себе та до інших з приводу того, наскільки ти вважаєш щось реальним. Не встановлюй сам собі жодних обмежень.

 

Фото на головній сторінці: https://www.gsb.stanford.edu

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments