Ласкаво просимо, трон наразі вільний
03
січня 2018 О 14:06
714
12 цуценят-місяців 2018 року

Ось і настав такий довгоочікуваний 2018 рік! Рік жовтого собаки! Що несе нам, що готує - поки не відомо, але усім нам відомо точно, що усі собаки були колись милими цуценятами! Певно мало таких прехороших, кумедних, дружелюбних, грайливих і таких мі-мі-мі створінь, як малі песенята. Тож, милуйтеся наймилішою підбіркою 12 цуценят-місяців 2018 року на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна".

1. Січневий красунчик у різдвяному кошику побіля красуні-ялинки. Справжній симпомпон, неабияка радість у домі, тож, якщо ви хотіли цуцика та все не наважувалися, подивіться на цього бусіка й зважтеся на рішучий крок у новому році!

2. Засніжений лютневий "бобік". Вочевидь йому не дуже подобається морозець і сніжок, він хоче на ручки, додомку й костомашку. В його глибоких очах явно читається: "Я вже нагулявся, забери мене-е-е"!

3. Такий милий, майже білий березневий малюк. На фото він видається зажуреним, але швидше за все тому, що кілька хвилин тому розбив вазу, з'їв туфлі господині, пошматував букет тюльпанів і йому дісталося за це Пам'ятайте: зовнішність буває оманливою!

4. Квітневий руденький веселун! Його хочеться м'яти, обіймати, цілувати, безупинно гладити й ганяти з ним м'яча. Не пес, а справжня знахідка для активностей!

5. Травневий романтик! Ніжна натура, він може годинами качатися по соковитій траві, рохкати носом у квітнику й рити підкопи в городі. Саме він пахне наприкінці дня весною і має чорні від землі лапи.

6. Невтомний червневий мандрівник і першовідкривач! Він сміливо їде, пливе й летить туди, куди везуть. Він першим моститься на переднє сидіння в автівці, першим обирає собі найкраще місце на палубі яхти і, гадаємо, ви вже здогадалися, хто "першішим" від усіх заскакує на сидіння біля ілюмінатора в літаку.

7. Модний липневий відпочивальник. Цей "гавчик" знається на гарному відпочинку! Якщо готель - то 5 зірок, не менше, якщо наїдки - то лише відбірний корм, при чому "all inclusive" і няких "шавок" в радіусі 10 км. 

8. Серпневий "Полежун".  Усі знають "Почекуна", а це його родич - "Полежун". Він любитель полежати на килимку, на дивані, у ліжку, у кріслі, на банкетці, але найбільше він любить лежати на руках у господині. На знак подяки він може щиро облизати вас з ніг до голови і завжди готовий поділитися своєю костомашкою.

9. Вересневий блакитноокий. Ви лишень погляньте на цю безодню, на цілісінький Всесвіт у його очах! Це космічний пес, не інакше! Спеціально присланий на Землю із нікому не відомою, таємною місією. Щастя - мати таке створіння вдома, інколи, знаєте, не ми обираємо собі домашніх улюбленців, а вони нас обирають!

10. Жовтневий компаньйон. О, він завжди радий вийти у світ, чи то на прогулянку, чи то на каву, чи то на шопінг. Він чемно сидить у своїй стильній сумці-переносці, завжди гарно вбраний та підстрижений, він чемний та дуже вихований. Якщо ваша подруга не може скласти вам компанію на "вихід", то цей красунчик стане відмінним компаньйоном!

11. Листопадовий гарбузовий.  Він полюбляє осінь, теплу, суху, гарбузову! Коли випадають гарні дні він з радістю гасає парками, грається пожовклим листям і чудово позує до фото.

12. Грудневий передсвятковий.  Маленьке кучеряве чудо, воно ще й, певно, снігу ніколи не бачило і не нюхало, але вже чекає на нього, як мале дитя. Йому теж готують подарунки, хоча інколи він і сам може стати подарунком. Подарунком Долі. Може наповнити чиєсь життя сенсом, радістю та безумовною любов'ю і нагадати, що дива - поруч і трапляються частіше, ніж ми думаємо.

Дванадцять місяців у році, дванадцять цуценят у рік собаки, щонайменше дванадцять бажань, які мають здійснитися, або ж ви маєте здійснити їх для когось. Безтурботності, легкості, грайливості нам усім у цьому році. Вірних друзів, щасливих митей, безліч спогадів та багато цінного досівду. Ну і, якщо ви чекали на слушну нагоду, аби завести собаку - то вона настала! Не відкладайте щастя на потім!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments