Ласкаво просимо, трон наразі вільний
21
листопада 2017 О 11:00
1070
12 мудрих цитат глибокого Григора Тютюнника

Його називали справжнім вулканом! Ніколи не терпів і не йшов на жодні компроміси, не терпів пристосуванців та підлабузників, завжди казав їм колючу правду в очі, й тим самим примножував число своїх опонентів. Завжди був душею компанії, на літературних вечорах та громадських заходах був незмінно у центрі уваги, розповідав неймовірну кількість історій, як сумних, так і смішних. Утім, попри зовнішню силу, міцний внутрішній стержень та мужність, у душі був вразливий і незахищений. Казав, що секрет його творчості - той біль, яким сповнена душа його по вінця. Кучерявий чуб, проникливий погляд, життєва мудрість - таким був Григір Тютюнник, котрого сьогодні називають одним з найвидатніших новелістів української літератури. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує вашій увазі 12 мудрих цитат талановитого і глибокого Григора Тютюнника.

Щоб шанувати, треба мати талант; щоб заздрити, таланту не треба.

Сердяться слабкі душі, сильні - ненавидять або прощають.

Шукати гармонії всезагальної - шукати на денному небі зірки.

Найстрашніше для людини - сама людина.

Любов - це одне з найкращих психічних захворювань.

І захотілося раптом, щоб коли помру, крізь прах мого серця проріс дубовий корінь, а з нього вимахав могутній дуб і щоб гілля його пішло на кілки - бити тупих і немічних серцем людей.

Читати - найдешевше і найкорисніше задоволення на Землі.

Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, приласкати бродячого собаку, підняти з землі зірваний листок і цілувати його - значить ти ще не любив.

Мій секрет творчості: біль. Повна душа болю.

Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям.

Вам не вистачає ріки, а мені й краплі достатньо.

Людина, що знехтувала добром інших, зневажила його в собі.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments