Ласкаво просимо, трон наразі вільний
22
липня 2018 О 14:42
525
6 «рятувальних кругів», що змінять ваше життя

Давно мрієте змінити життя, але не знаєте з чого почати? Гел Елрод, американський бізнесмен та всесвітньовідомий коуч, автор книги "Чудовий ранок. Як не проспати життя" допоможе вам зробити перший крок до пізнання самого себе. Вірніше кажучи, шість кроків, які він називає «рятувальними кругами». Читайте на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" просто зараз!

Тиша – один із найкращих способів, щоб зняти стрес, підвищити самосвідомість і досягти ясності думок, що неодмінно допоможе зосередитись на поставленій меті, пріоритетних і найважливіших речах.

Автор радить: у тиші можна медитувати, молитися, думати, глибоко дихати, дякувати. Проводьте трохи вільного часу у тиші, це корисно.

Афірмації – один із найефектніших засобів швидко стати людиною, яка здатна досягнути успіху в житті. Позитивні твердження допомагають планувати і розвивати світогляд (думки, переконання, спрямованість), потрібний для переходу на наступний рівень будь-якого аспекту життя.

Автор радить:

П'ять кроків до афірмацій, які змінять ваше життя:

1. визначте, чого хочете насправді;

2. визначте, навіщо вам це потрібно;

3. якою людиною ви маєте бути, щоб досягнути поставленої мети?

4. що потрібно робити, аби досягти бажаного?

5. додайте цитати і філософські думки – для натхнення.

Візуалізація (її ще називають уявленням або репетицією) має на меті досягнення позитивних результатів у зовнішньому світі за допомогою уяви, яку використовують для створення реалістичних моделей поведінки і бажаних результатів. Для підвищення ефективності цей метод часто застосовують професійні спортсмени. Під час візуалізації людина уявляє свої мрії і прагнення, а потім напрацьовує дії для досягнення цієї мети, умовно кажучи, репетирує.

Автор радить: створіть дошку візуалізації, але не забувайте, що без реальних дій життя не зміниться.

Ранкова гімнастика має стати невід'ємною частиною вашого дня. Навіть кілька фізичних вправ щоранку суттєво підвищать рівень енергії, зміцнять здоров'я і додадуть упевненості, підживлять емоційний стан і допоможуть ефективніше думати і краще фокусуватися на важливих моментах.

Автор радить: спробуйте відкрити для себе йогу. Вона допоможе відновити гармонію, розворушить енергію, яка забуксувала або заблокувалася у тілі, створюючи простір для циркуляції кровотоку.

Читання – п'ята практика з набору «рятувальних кругів». Це швидкий шлях до змін у будь-якій сфері життя. Це один із найприємніших способів генерування знань, ідей і стратегій, потрібних для досягнення успіху десятого рівня.

Автор радить: читайте щодня 10-15 хвилин або 15-30, якщо читаєте повільно.

Письмо – остання практика з набору «рятувальних кругів». Як сказала Діана Рааб: «Хоч би що ви писатимете, перенесення слів на папір – це форма терапії, яка нічого вам не коштує.

Автор радить: заведіть щоденник, у який щоранку записуйте власні думки та переживання протягом 5-10 хвилин; напишіть книгу – «всередині кожного з нас є унікальна, цінна книжка, яку ми можемо запропонувати світу».

Тетяна Крисюк
Автор:
Тетяна Крисюк
comments powered by HyperComments