Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
грудня 2017 О 12:55
528
6 важливих справ до Нового року!

До кінця року залишилися лічені дні й усі, немов у лихоманці, кудись біжать, поспішають, пишуть списки, аби не забути, а тоді приходять до тями 2 чи 3 січня й силкуються відчути Дух свята. Звісно ж купу справ важко відкласти, але так важливо хоча б трішечки сповільнитися й у ці кілька днів до Нового року зробити щось для себе! Ну хоча б 5-6 невеликих, зате таких приємних справ.

1. Простіше простого! Приготувати собі каву чи какао з маршмеллоу, обхопити улюблене горня обома руками, підійти до вікна і неспішно, ковток за ковтком, пити теплий напій. Усього п'ять хвилин суцільного спокою і насолоди миттю, коли ти можеш побути наодинці з собою, коли не треба перемикатися на інших, відповідати на телефонні дзвінки та листи, а просто пити свою каву.

2. Здійснити перехід зі старого року в Новий! Щось відпустити, пробачити, за щось подякувати, можливо, навіть разок-другий озирнутися, але сміливо рушити вперед, адже в новому році багато чого можна почати з чистого аркуша, з новими силами та вогниками в очах!

3. Зробити маленьку добру справу! Приміром можна погодувати пташок, дарма, що снігу майже немає, їм зараз не просто роздобути собі щось поклювати. Візьми у жмені хлібних крихт, насіння, а то і шматочок сала для синичок й поповни годівнички. Не сумнівайся, ти врятуєш багатьох пернатих і це таке щастя!

4. Почитати книжку. Саме так, нарешті знайти час, підібгати під себе ноги, одягнути грубий светер, теплі шкарпетки і читати-читати-читати. Захоплююча книжка завжди дарує гарний настрій, надихає, змушує задуматися, а інколи й може підкинути хорошу ідею! Утечи від усіх на кілька годин і занурся у світ улюблених героїв.

 

5. Напекти святкового печива. Тільки не кажи, що ти не майстер випічки і у тебе нічого не вийде. Спробуй, це не так складно, як здається! Почаклуй трохи на кухні серед ароматів цинамону та ванілі, пограйся різнобарвною глазуррю, намалюй якісь сніжинки-кренделики і повір, святкова атмосфера не забариться! А те, що не дуже вдалося, можна швиденько з'їсти, доки ніхто не бачить.

6. Загадати бажання у новорчіну ніч! Віриш ти у це чи ні, але дива трапляються. І коли ж, як не у новорічну ніч задумувати щось важливе, сокровенне! Замруж очі, глибоко вдихни і пошли у Всесвіт своє бажання, прийде час і воно здійсниться. А якщо раптом не здійсниться, то так і знай, це було не те, що тобі потрібно!

Кінець старого року й початок нового - це рубіж. Між минулим та майбутнім, котрий саме зараз так гостро відчувається. Важливо відмести усе другорядне й залишити тільки те, що дійсно є цінним для тебе самої і для твоїх найдорожчих. Радій, купуй подарунки, прикрашай ялинку, співай колядки, вирізай сніжинки і дихай на повні груди. Новий рік іде!..

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments