Ласкаво просимо, трон наразі вільний
08
травня 2018 О 16:05
451
Анна Франк «Сховище. Щоденник у листах»: 7 сповнених мудрості цитат

Про цю книгу важко говорити, адже основою для неї став щоденник єврейської дівчинки-підлітка, що переховувалася зі своєю родиною у закинутому будинку від гітлерівців. Спочатку дівчинка писала лише для себе, але одного разу вона почула по радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні. Він говорив про те, що після війни необхідно буде зібрати й оприлюднити усі документи, свідчення, в тому числі й щоденники, аби розповісти про страждання нідерландського народу за часів німецької окупації. Тож дівчинка вирішила видати після війни книжку на основі свого щоденника, але, на жаль, їй так і не судилося побачити її за життя. Попри важкі часи, постійний страх у щоденнику Анни Франк багато недитячої мудрості й любові. На Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" 7 глибоких цитат із книги Анни Франк "Сховище. Щоденник у листах".

- Якими прекрасними й добрими були б усі люди, якби щовечора вони пригадували події минулого дня й задумувалися, які з їхніх учинків були добрі, а які погані. Мимоволі намагаєшся тоді щодня заново виправитися й, само собою, з часом таки дечого досягнеш. Цей засіб може спробувати кожен, він нічого не коштує й дуже корисний. Хто не знає, мусить упевнитися, що «чисте сумління додає сили!»

- Лінощі можуть хіба що здаватися привабливими, проте справжнє задоволення дає лише праця.

- Багатство, славу – усе можна втратити, проте щастя у твоєму серці може тільки оповитися серпанком , але повсякчас, доки ти живеш, воно робитиме тебе щасливою людиною.

- За кожної біди залишається щось гарне. Коли придивляєшся до всього пильно, то завжди відкриваєш для себе якусь радість і знаходиш колишню рівновагу. А той, хто щасливий сам, зробить щасливими й інших. Той, хто має мужність і віру, не піддасться стражданню й не пропаде!

- Заслужити щастя – це означає працювати на нього й творити добро, а не займатися спекуляцією й байдикувати.

- Людина може бути самотньою, незважаючи на любов багатьох, якщо тільки вона не є «наймилішою» для когось одного.

Тетяна Крисюк
Автор:
Тетяна Крисюк
comments powered by HyperComments