Ласкаво просимо, трон наразі вільний
09
листопада 2017 О 9:53
1056
Бізнес-мотивація: запитання, на які варто знати відповіді

Життя шалено рухається вперед. Ми прагнемо встигати більше, заробляти більше, знати ще більше. Ми завищуємо планку, беремо участь в перегонах на виживання і все намагаємося побити чиїсь і власні рекорди. Аби остаточно не загубитися посеред робочих буднів, радимо знаходити трохи часу для аналізу та підбиття підсумків, для поставновки нових цілей та визнання маленьких досягнень. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує перелік запитань, на які варто було б знайти відповіді.

1.       Що нового я дізналася і що із цього використала? Секрет успіху простий – щодня роби один крок вперед. І через рік ти досягнеш цілі або будеш до неї на 365 кроків ближче. А нова інформація допомагає іти швидше, простіше і ефективніше.

2.       Моє найбільше досягнення за тиждень? Коли ви озираєтеся назад і фіксуєте свої досягнення, ви піднімаєте собі самооцінку та стаєте більш впевненими. Завершені справи роблять вас сильнішими. А акцент на цьому робить ефект ще більшим! Якщо досягнень не було, значить, варто запитати себе – чому? Адже ви або розвиваєтеся, або деградуєте.

3.       Де я гальмував – витрачав час марно або був пасивним? Всі роблять це. Навіть мільйонери. Але успіху досягають ті, хто вчасно це помічає і перестає гальмувати. Це питання допоможе своєчасно зняти гальма і почати діяти!

4.       Що із того, що я відкладаю, необхідно зробити на наступному тижні? На все свій час. Деякі справи не можуть чекати, а інші можуть призвести до значних втрат, якщо їх не виконати. Такі справи є майже щотижня. 

5.       Якої мети я хочу досягнути на наступному тижні і що необхідно для цього зробити? Це дозволить вам подивитися на свою ситуацію у цілому й виокремити пріоритети для найближчих дій. Коли є ціль – ваші дії набувають вищого рівня осмислення. 

6.       Чи є хтось, кому я хочу подякувати? Напевно, хтось допомагав вам – добрим словом, подякою чи просто підтримав. Подякуйте, можливо, це буде першим кроком до великої та плідної співпраці.

7.       Найсильніше враження на цьому тижні? Наше життя складається з того, що запам’яталося. Якщо сильних вражень немає, значить, тиждень минув дарма. І ви наче й не жили зовсім. Адже дуже швидко буденність зітреться з пам’яті.

8.       Що заважає мені рухатися вперед і як прибрати ці перешкоди? Погане оточення, шкідливі звички, негативний досвід, відсутність знань, хронічні захворювання – хто чи що тягне вас за собою, не дозволяє діяти з максимальною ефективністю?

9.       Які мої три головні цілі на три наступних роки? Аналіз довгострокових цілей щотижня допомагає вам перевірити свій рух вперед. Або зрозуміти, що ви не рухаєтеся зовсім, або рухаєтеся не туди.

10.   Чи є хтось, кому я можу допомогти? Допомога іншій людині – це найкращий спосіб познайомитися і налагодити контакт. Хто знає, в майбутньому ця людина може допомогти уже вам.

11.   Які можливості є в моєму розпорядженні? Нові знання, нові люди, нові події – можливості є завжди. І вони приходять під ваші цілі. Визначте свої цілі конкретно, і ви почнете бачити можливості для їх здійснення.

12.   Що я зробив, аби підтримати себе у хорошій формі та бути здоровим? Коли тіло наповнюється енергією, то все здається набагато простішим. Але над цим потрібно постійно працювати. І зупинка веде до зниження енергії. Це питання допоможе вам завжди залишатися в формі.

13.   Які кроки наблизять мене до моїх цілей, і що я можу зробити вже зараз? Сенс цього запитання простий – виокремити 2-3 кроки, які ви можете робити вже зараз. А потім – в наступну неділю – на основі отриманого досвіду та нових знань ви побачите наступні кроки до вашої мрії.

14.   Чого я боюся? Мої страхи – що зробити для того, аби їх стало менше? Всі люди чогось бояться. Це питання допоможе вам зустрітися зі страхами тет-а-тет. Коли ти знаєш, чого чи кого саме боїшся, подолати такий страх набагато простіше.

15.   Вирішення якої однієї справи допоможе зробити максимальний крок вперед? Ви можете імітувати бурхливу діяльність, перекладати папірці з місця на місце і робити незначущі дзвінки. А можете зробити якусь одну справу і одразу пройти вперед на кілька кроків. Визначте це завдання і виконайте його.

16.   Хто може мені допомогти – з ким я хочу зустрітися? Найкращий спосіб вийти із патової ситуації це знайти наставника – того, хто крізь це вже проходив. Знайдіть таку людину і запитайте в неї поради.

17.   Розвиток якої однієї навички допоможе мені зробити максимальний крок вперед? Завжди є знання, втілення яких допоможе вам зробити щось швидше, ефективніше, дешевше. Дати відповідь на це запитання допоможе просте порівняння себе з більш успішною людиною в вашій сфері: що є нього, чого нема у мене?

18.   Скільки часу я провів зі своїми близькими? Всі ми живемо не тільки заради себе, але і заради близьких нам людей. Але часто забуваємо про це. А насправді нема нічого простішого, ніж знайти час і посидіти, пограти, поспілкуватися з ними хоча б годину в день.

19.   Що із того, що я роблю, тягне мене назад? Якщо ви зайшли в кут і не розумієте, що робити, хорошим виходом із ситуації може стати така методика: складіть список того, чого не треба робити.

20.    Що із того, що я роблю, є абсолютно марним для мого життя? Можливо, варто перестати щось робити і краще цей час витратити на відпочинок.  

21.   Якби наступний тиждень був останнім у моєму житті, яку б справу номер один я зробив би уже завтра?

 

 

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments