Ласкаво просимо, трон наразі вільний
05
червня 2018 О 16:07
681
Чудо-кулінар. Полуниця зі сметаною

Ти довго чекала на той момент, коли розпочнуться літні канікули! Мабуть іще більше, аніж твої діти чи племіннки. А ще ти мріяла про перші соковиті ягоди, котрими можна ласувати й отримувати не лише насолоду, а й цілі кілограми вітамінів і дуже корисних мінералів. Ура! Цей час настав! ПОЛУНИЦЯ! Саме вона зараз так привабливо підставляє боки сонечку на прилавках, саме вона спричинає величезні черги охочих вхопити і собі справжньої, закарпатської або ж домашньої ягоди. Саме вона першою лагяє в якості маски-пілінга на твоє обличчя і ти прямо відчуваєш, як шкіра під нею покращуєтся, омолоджується, підтягується, ну і всяке таке. 
Власне полуницею реально можна нагодувати до сита усіх голодних, чи то за сніданком, чи то за вечерею, або ж можна влаштувати чудовий полуденок!

Рецепт? - спитаєте ви, - та немає ніякого рецепту! Все до непристойності просто, бо ми з вами не плануємо випікати якихось пирогів чи тортів, тут просто треба кіло, а може й два (залежно від чисельності родини) гарної полуниці, пакет сметани, цукор до смаку і товкачка! О так! Цей чудо-гаджет допоможе розім'яти попередньо помиту й очищену від зелених штук ягоду. Розминати слід до тієї консистенції, котра вам до вподоби і сметанку тоді також додаємо, прислухавшись до свого апетиту.

По суті все, страва готова до вживання, але ще дуже добре, якщо на столі є булка! Духм'яна, пухка, свіженька - вона якимось магічним чином довершує цю ідеальну картину. А тоді - вперед! Ложки в руки і смачного!

Також полуницю можна перетерти з цукром й полити нею кисломолочний сир, а ще люди кажуть, що полуниця чудово смакує і з твердими сирами, а також у найрізноманітніших салатах. Звісно ж людська фантазія безмежна, але часом, отак от просто хочеться сісти і наїстися тої полуниці зі сметаною "від пуза"! Так, щоб аж до наступного літа вистачило, хоча... чомусь уже наприкінці серпня знову хочеться поласувати цими ароматними ягідками!
Тож, смакуйте, куштуйте, наїдайтеся!
Смачного! :)
 

Фото взято з мережі Інтернет

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments