Ласкаво просимо, трон наразі вільний
08
лютого 2017 О 11:09
447
Де живе натхнення?

Чи є на землі таке місце, де живе натхнення? Чи можемо ми провести якийсь таємний ритуал, аби закликати його? Скажімо, танцювати, розкинувши руки, під дощем? Або впасти у сніг і махати руками-ногами, доки не з’явиться на білому холодному полотні силует Янгола? Або тихо сісти біля річки й задумливо мріяти про той золотий час, коли натхнення нарешті прийде, і ми почнемо творити, створювати, малювати, писати вірші, розробляти нові дизайни, придумувати нові колекції…

 

Кажуть, апетит з’являється в процесі, може, й з натхненням так само?

Може, все, що нам необхідно зробити, це … просто почати щось робити?!

Зробити перший крок. Взяти до рук олівець і намалювати першу лінію. Написати перший рядок. Зв’язати першу петельку. Зіграти першу ноту…  

 

Ми чекаємо, коли ж виростуть крила. Ми чекаємо, коли ж прийде більш сприятливий час. Ми сумніваємося, чи варто починати саме зараз, коли все йде шкереберть і очі не блищать. Що ж, ми можемо чекати сприятливих умов, щоб сонце світило, або щоб вітер стихнув, і дощ перестав. Ми можемо сидіти, склавши руки, в німому очікування, що натхнення прилетить і тихо сяде нам на плече, як метелик-лимонниця. А життя тим часом проходить повз нас. А час сиплеться крізь пальці. А хтось десь уже давно щось потихеньку робить.

 

Знаменитий мільярдер Річард Бренсон казав: «Берись до справи!». То чого ж ми чекаємо? Ніколи не буде більш сприятливого і більше ідеального моменту, ніж тут і зараз! Тому що наше минуле – це привид, ми можемо скільки завгодно думати про нього, але його вже нема. Наше майбутнє – ефемерне, і ніколи не здійсниться за тим сценарієм, про який ми звикли мріяти.

 

Все, що у нас є, це тут і зараз! Зробіть перший крок, почніть робити щось, і ви побачите, як творчий процес поглине вас з головою! Ви побачите, як заблищать ваші очі, як усміхнеться серце і як душа – зовсім несподівано – наповниться радістю і… натхненням!

Тому що натхнення живе всередині нас. Завжди так було.  

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments