Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
червня 2016 О 12:58
379
Дівчина-капітан - щастя на кораблі!

Сьогодні ми познайомимо Вас з дивовижною дівчиною Тетяною Парус, яка має крила та вітрила! Одного разу випадкова зустріч змінила її життя! Тепер вона капітан, має власну яхту "Талісман" та продовжує мріяти!

Танюша, розкажи, як і коли ти вперше опинилася на яхті? Які були відчуття? Чи могла б ти тоді подумати, що станеш капітаном? 

 • Всім привіт! Вперше я опинилась на яхті з друзями, але запрошували мене другий сезон. Здавалось вітрила, то для мене розкіш, але ж виявилось, що варто тільки спробувати, і ти вже з друзями ступаєш по білій палубі вітрильника. З першої хвилини у мене всередині стали відбуватися стрімкі процеси, різні: і страх, і цікавість, і захоплення всім, що відбувається. Я стала розпитувати про все, що можна було помацати руками на яхті, я відчула на вітрильнику себе неначе мале дитя, яке захопилося цікавинками і закохалося в дійство з першого погляду. І скажу чесно, я зрозуміла після першого такого походу, що я таки стану капітаном власного вітрильника.


Яку ти маєш освіту, хто ти за фахом?

 • Ой, мені все цікаво! Якось так вийшло, що перша спеціальність в мене металофізик, 17 років я вивчала металофізику))) До речі, це дуже цікаво! А потім багато чим цікавилась в житті! Я вважаю, що для втілення мрій потрібно постійно розвиватися.

Розкрий нам секрет, розкажи, що потрібно аби стати капітаном? 

 • Прийти на вітрильник і походити на ньому /шуткує/. Я до дрібнички вивчала всі тонкощі вітрильництва! Я двічи ходила на курси і отримала права! Але скажу, що саме досвід багато чого вирішує. 

Як чоловіки ставляться до справи твого життя? Кажуть, що жінка - це небезпека на кораблі? Як думаєш чому?  

 • Чоловіки-яхтсмени так не говорять! Вони навпаки мріють про жінку яхтвумен /сміється/. Вітрила мають певні правила, тому потрібно бути свідомим і красива розумна жінка не завадить!

Який одяг ти любиш в повсякденному житті та, що краще вдягати на яхту?

 • Люблю одягати такий одяг, в якому можливо вільно рухатись. Я дуже ціную свободу у всьому. А на яхту краще вдягати білий або світлий одяг, бо, зазвичай, буває дуже спекотно. Обов'зково потрібно мати взуття з білою підошвою. Як правило яхтсмени носять топсайдери. А ще в мене є на дощ та вітер спеціальна куртка та штани.


Розкажи про свої найяскравіші пригоди на яхті?

 • Пригоди! Пригоди! Пригоди! Пригоди в мене кожен день, як тільки я опиняюся біля яхт-клубу. А найцікавіша пригода, то подорож на великій, пречудовій яхті з ім'ям "Хандем" ("Handem" з тюркської "Посмішка"). Яхта червоного кольору, довжиною 30 метрів, тобто 100 футів, палуба тік, в середені з червоного дерева. Я її намалювала! Я мріяла намалювати і намалювала! Бо вона частина мого щастя. На ній я універсальний матрос, це найважчий досвід, але найпрекрасніший. На ній ми потрапили в "Білий Шквал", коли стіна води несе яхту вагою в 140 тонн по воді наче бляшанку. Це була неймовірна пригода!

Мрії здійснюються? 

 • Звичайно здійснюються! Коли я вперше стала на палубу яхти, я одразу замріяла собі вітрильник! Я знала, що це здійсниться! З тих пір 5 років і о, чудо! В мене є власний вітрильник - "Талісман"! Приходьте, походимо, можливо і Ваша мрія вітрильник...:)))

Про що зараз мрієш?

 • О! Я мрію про власний будиночок біля моря, а біля будинку бон, до якого зашвартовано дві яхти, або і більше! Мрію про маленький ресторанчик з величезними вікнами з яких буде видно всю бухту. А я готую смачну їжу для яхтсменів, які швартуються на моєму боні та гостинно пригощаю різними смаколиками, а за вікном наші діти з моїм коханим чоловіком галасливо ходять на вітрильнику, чайки регочуть з них, а я усміхаюсь!Порадь будь ласка кіно вихідного дня! 

 • "Одинак/En solitaire", 2013, Франція. Гарний фільм! Раджу!


Якою ти була в дитинстві? Пригадай якийсь кумедний випадок з дитинства? 

 • Можу сказати, що яхтсмени фактично всі діти, бо мрійники... В дитинстві дід мій вчив мене співати кумедні пісні, наприклад: "Капитан, капитан, улыбнитесь! Только смелым покоряются моря-я-я...":)))) як у воду дивився:)))

Продовж фразу: "Я КАРАЛЄВНА бо,

 • я вмію бути щасливою за будь-яких обставин;)

Спілкувалася Оленка Некрасова

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments