Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
листопада 2017 О 13:08
312
Дівоча тусовка та презентація книжки "Дівчина з міста"

Осінь вимагає експериментів, тому ми влаштовуємо справжню дівочу тусовку! Це буде по-справжньому нетрадиційна зустріч із письменницею Оленою Рижко, авторкою підліткової повісті "Дівчина з міста".

Ви знаєте, які письменниці цікаві? Знаєте, скільки неймовірних історій вони можуть розповісти? Хочете познайомитися з однією творчою авторкою? Ставте галочку в своєму соціальному календарі (чи записуйте на мобільних девайсах!), готуйте джинси або сукенки і приходьте! Ну а поки ви збираєтеся, ми бодай трішки заінтригуємо вас. І пару слів розкажемо про Олену Рижко, авторку книжки "Дівчина з міста".

Отже, бабуся Ганна навчила її читати, писати й рахувати в чотири роки, а дідусь Петро – досягати мети. Першою прочитаною книжкою був «Фарбований Лис» Івана Франка – старовинне видання в шикарному художньому оформленні. Відтоді книжка – любов незмінна і незрадлива. У п’ять Олена написала свою першу поему, за малинником біля хати, в тіні розкішного гарбузового листя на акуратних біленьких папірцях для записів. Але нікому слухати її не хотілося, тож довелося надовго забути про письменницьку кар’єру.

​Але згодом активну Оленку почали друкувати у місцевих і не тільки газетах і журналах, а потім з’явилися поетичні збірки «Суїцизм // Тен-клуб» (1994), «Любов до чорного строю» (1998), «В обіймах Місафір», (2002), «Між бажанням і вчинком» (2004), «Любов/Ненависть» (2006). У 2008 вийшов перший роман «Карнавал триває», а згодом – «Сни» (2011) та «Ще одна історія про…» (2016).

Про творче життя та книжки, про дівочі забаганки і пригоди і не тільки говоритимемо під час зустрічі! Тож юні й дорослі дівчатка з міста, запрошуємо вас у чудесну кав'ярню, де за чашкою кави/чаю/какао з письменницею поговоримо про всілякі дівочі штучки.

Дата: 24 листопада
Час і місце: кав'ярня Small & Talk (вул. Дмитрівська, 19 А), о 19:00

На вас чекає:
- презентація книжки "Дівчина з міста"
- розмови про дівоче
- майстер-клас із макіяжу
- і ще кілька сюрпризів

Дівочі тусовки - це завжди особливі вечори! ;)

Вхід вільний
Подія у фб: https://www.facebook.com/events/126004514747805

Організатор"Видавничий центр "Академія"

 

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments