Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
липня 2017 О 14:34
568
Дивимося українські короткометражки: "Доторкнись і побач"

Сумна історія маленької дівчинки, прекрасного янголятка, улюбленої донечки батьків, що з останніх сил намагаються віднайти гроші на лікування сліпої від народження дитини. І коли здається, що надії вже немає, що в цьому світі панує сухість, байдужість та егоїзм, допомога приходить з найменш очікуваного боку. Цей фільм – це зайвий доказ того, що гарні та добрі люди в цьому світі ще не перевелись, переглядаючи його, ніхто не залишиться байдужим, і, можливо, не одна сльоза скрапне з очей…

Якщо поставити собі за ціль дивитися і шукати огріхи, їх можна знайти дуже багато. Непереконлива гра акторів (насправді ж у фільмі знялися театрали, які до цього жодного разу не з’являлися на телеекрані, а Юліянія, котра зіграла головну роль сліпої дівчинки, узагалі брада всього лише кілька приватних уроків акторської майстерності!), неправдоподібний сюжет, затягнутість. Але ви спробуйте просто дивитися, крізь усе це - на суть, на глибину. І тоді ви побачите дуже багато.

Так, коли дивишся цей фільм, справді плачеш. Він розбурхує щось людяне і справжнє всередині нас. Саме тому рекомендуємо його дивитися всім і кожному. Бо всім і кожному зараз потрібне світло, добро і віра в маленьке диво.

Жанр: драма, короткометражний
Країна: Україна, м. Львів

Кінокомпанія: Nord Production
Режисер: Тарас Дронь
Актори: Юліянія Оршак, Євген Лацік, Олександра Люта, Степан Глова, Анна Матійченко та інші

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments