Ласкаво просимо, трон наразі вільний
24
листопада 2015 О 21:02
427
Дизайн-студія "Шапельє". Вся справа в капелюшку!

Нам направду щастить з партнерами! З людьми, які займаються улюбленою справою з непідробним запалом та натхненням, з нестримною фантазією, котра легко втілюється в життя. Саме в капелюшках від дизайн-студії "Шапельє" дефілювали моделі під час проведення тематичної вечірки "Каралєвна в Дивокраї. The Madhatter"! Отже, знайомтеся - дизайн-студія "Шапельє" та їх чарівні капелюшки!

«Знайди собі роботу до душі, і ти ніколи не будеш працювати" - цю стару істину не просто вписати в сучасний світ ринкових економік та високих технологій, проте… Хай живуть мрійники!

Спочатку було незвичайне хобі, потім – невеличка майстерня, далі - повноцінний виробничий цех, а 30 жовтня цього року, у м. Києві, за адресою С.Петлюри, 28 відсвяткували відкриття першого монобрендового магазину головних уборів «Шапельє».

Більше 10-ти років роботи, навчання і натхнення - і все це заради капелюшків. Ще недавно це слово викликало щонайменше подив, а то і відверту нудьгу, але на щастя «мрійників», все змінилось і досить радикально. Сьогодні капелюшки грають партію «першої скрипки» серед усіх аксесуарів. Їм віддають почесне місце на подіумах і в глянцевих журналах, але найголовніше те, що вони знову виходять на вулиці.

«Ми довго чекали цього моменту», - кажуть у дизайн-студії «Шапельє», - « …і раді, що зустріли його у повній боєготовності».

Це справді так, адже асортимент майстерні налічує більше сотні моделей капелюшків та кепок. Тут є усі тренди попередніх сезонів,  класична чоловіча і жіноча лінії, і, звичайно, справжній «mast have» нинішнього сезону – фетрове канотьє. Окрім цього у майстерні є індивідуальна лінія. Тут працюють справжні шапельє, які втілять у життя будь-яку вашу капелюшкову мрію.

Серед постійних клієнтів дизайн-студії не лише вибагливі наречені та світські модниці, а й чимало творчої публіки, - це співаки артисти фокусники і актори. Окремим рядком у роботі позначається співпраця з українськими дизайнерами та торговими марками, які роблять чималий вклад у справу популяризації капелюшків (SAYYA, SLAVA, PRZHONSKAYA, KSENIA KIREEVA, IVLISA, COVER№1 і багато інших).

В майстерні люблять творчі завдання, тому співпраця з дизайнерами і художниками займає значну частину і часу, і натхнення. «Приємно бачити результат своєї роботи на екрані тв, чи на сцені.», - стверджують майстри дизайн-студії.

Найцікавішою сторінкою життя майстерні є, звичайно, робота над історичними кінофільмами, адже вона змушує проводити цілі дослідження на предмет історії моди. Кінодосвід «Шапельє» теж не малий («Ржевський проти Наполеона», «Іван-сила», «Поводир», «Поки станиця спить», «Останній яничар»).

Дизайн-студія «Шапельє» - це невеличке, але унікальне виробництво, що знайшло шанувальників по всій Україні і не збирається зупинятися на досягнутому. Засновники студії Коковіхіна Наталя та Пацалюк Світлана кажуть що ніколи не «прошляплять» свій шанс вирости у справжню фабрику. Ось так от… Мрійте, панове, - мрії збуваються!

 

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments