Ласкаво просимо, трон наразі вільний
08
вересня 2016 О 10:19
245
Елізабет Світхарт та "Теревені аж до ранку"

Одного разу дівчатка, як то буває, зібралися на дівочі посиденьки! Оленка Некрасова, Слава Світова та Мирослава Кошка переглядали відеоролик за участю Елізабет Світхарт, 74-річної бабусі, яка живе в самому серці Брукліну в Керрол-Гарденс. Одного разу, 20 років тому, вона вирішила розфарбувати все своє життя в зелений колір! І тепер носить речі лише зелених відтінків та живе в оточенні смарагдового свята. У цієї тендітної жінки є чому повчитися: вмінню дарувати своє тепло іншим, радіти, навіть, у найпохмуріші дні та долати усі життєві негаразди з усмішкою! 

І вирішили дівчатка, що в колекції усього зеленого цієї дивовижної Леді неодмінно має бути яскрава книжечка "Теревені аж до ранку".  Куди вони тільки не писали, аби знайти Елізабет: і в міську раду Брукліну, і фотографу, який робив світлини з Зеленою Леді - Joshua P. Kristal, і журналістці Lisa M. Collins з The New York Times, яка брала в неї інтерв'ю. І ось пошуки завершилися чудовими новинами - Елізабет знайшлась! І з цього почалася неймовірна дружба та чудове спілкування. Елізабет написала теплого ы зворушливого листа про те, що вона знайшла красивого песика і збирає документи, аби взяти його з притулку, і що вона чекатиме на зелено-весняну книжку «Теревені аж до ранку» від позитивного колективу творчих авторок Мирослави Кошки, Оленки Некрасової, Віоліни Ситнік, Марини Братко та Слави Світової.

Книжка була презентована на Книжковому Арсеналі-2016! Усі охочі могли підписати її для Зеленої Леді. В день форуму дівчатка відправили для Елізебет особливий примірник "Теревені аж до ранку", і сьогодні вранці вони отримали слова подяки і чудові, неймовірні світлинки Елізабет Світхарт із зеленою книжечкою та її новим песиком Джі-Джі. Дивлячись на цю тендітну бабусю - хочеться жити, творити, любити всіх навколо та дарувати усмішки та радість. Хочеться стрибати аж до неба, злетіти на повітряних кульках та вірити в дива. В житті ще стільки неймовірного, робіть дурниці, будьте мрійниками та віддавайте своє тепло іншим! Ваші "Теревені аж до ранку"...


Більше про Зелену Леді читайте http://karalevna.com.ua/akademia/karalevna/709-zelena-ledi-elizabet-svithart

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments