Ласкаво просимо, трон наразі вільний
31
березня 2017 О 20:48
281
«Файні тОвсті дівки, йо!»: файна презентація книжки Тетяни Стрижевської

Весна прийшла - і файну книжку принесла! Видавництво “Фонтан казок” та книгарня “Буква” запрошують на презентацію супермодної книжки для сучасних підлітків - “Файні тОвсті дівки, йо!” Тетяни Стрижевської. Презентація відбудеться 6 квітня (четвер) о 18:30 у київській книгарні “Буква” на вул. Б.Хмельницького, 3 Б на другому поверсі (метро Театральна).

“Файні тОвсті дівки, йо!” - книжка молодої письменниці з Києва Тетяни Стрижевської, яка побачила світ наприкінці березня у видавництві «Фонтан казок». Рукопис цієї книжки у 2016 році переміг у літературному конкурсі “Напишіть про мене книжку”. Це психологічна повість для сучасних підлітків, в текст якої авторка майстерно вплела модні тенденції. Але книжка загалом не про моду, а про моду на справжність, про людяність, зародження почуттів, про дружбу і характери, про вірність і чесність, навіть про випробування – словом, книжка, в героях якої впізнАють себе не лише дівчатка-підлітки, а й хлопці – незалежно від того, цікавляться вони модою чи ні.

Модератор презентації — письменниця і співзасновниця пізнавально-розважального дівочого порталу “Каралєвна” Слава Світова.

Також на подію завітає ілюстраторка книжки, відома художниця Ольга Кузнецова і проведе модний майстер-клас!

Запрошуємо файних дівчат та хлопців-підлітків та їхніх батьків! Буде по-справжньому модно і неймовірно весело!

Вхід вільний

Анотація до книжки:

Мілка й Зоряна — абсолютно сучасні дівчатка! Вони знають геть усе про моду і їхнє життя розписане за канонами провідних жіночих журналів. Та ось одного разу невблаганна доля на цілий місяць закидає їх до бабусі в далеке карпатське село. І тут ґламурність мусить пройти випробування Справжністю! Що від неї залишиться на лоні справжньої природи, у спілкуванні зі справжніми людьми – та ще й тоді, коли у дівчаток уперше починають зароджуватися справжні почуття?

Навдивовижу тонка психологічна повість Тетяни Стрижевської «Файні товсті дівки, йо!» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасного підлітка.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments