Ласкаво просимо, трон наразі вільний
09
травня 2017 О 10:08
400
ФІОЛЕТ презентував кліп на пісню "Тиша"

Фіоле́т — музичний гурт з міста Луцька, який виник у 2009-му році. Спочатку музиканти створювали музику «для себе» та свого кола, але зовсім скоро їхні музичні експерименти набули масштабу та розголосу. Концертна мапа гурту складається з близько 20-ти українських міст, серед яких як великі міста як Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця. Також ФІОЛЕТ брав участь у численних міжнародних музичних фестивалях й виступали у Латвії, Литві, Польщі, Білорусі. На їхньому музичному рахунку три студійні альбоми: Rock'n'love (2012), Вігвам (2014), Пісні Любові На Полі Бою (2015), п’ять міні-альбомів та сім сольних проектів.

 

Автор фото: Міха Хайкін - Міха Хайкін, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58625783

Учасники гурту:

Максим Міщенко (гітара)

Сергій Мартинюк (вокал, тексти)

Дмитро Кірічок (бас-гітара)

Антон Панфілов (ударні)

Спонтанно видана Фіолетом наприкінці 2016-го року "Тиша" отримала екранізацію від львівської команди "Stay in Focus", авторів інших кліпів гурту – на пісні "21 грам" та "Вечірній Львів". В центрі відеоряду – маленька історія великої самотності, масштаби якої сягають значно далі пустих стін квартир. 

"Людина – істота питомо космічна. Не дивно, що і відчуття її, особливо в крайніх проявах, болюча самотність це чи божевільна закоханість, інколи набувають космічних масштабів. Все з віри нашої – в пустопорожню скінченність всього земного, або навпаки – в безконечність досвідів та нових вражень. Я за останній варіант: людина сильніша обставин. Часто нам просто бракує часу і витримки дочекатися змін, або самим стати джерелом і рушійною силою цих змін. Інколи нам бракує пауз і тиші, аби поглянути на все збоку, видихнути і рухатися далі", — Колос.

Зйомки кліпу проходили на студійних локаціях у Луцьку та Львові, хоча в результаті до відео потрапив матеріал, відзнятий виключно у Львові. Окрім Колоса, у кліпі фігурує львівська художниця Юля Марченко, авторка офіційної обкладинки до синглу "Тиша".

 

 

Офіційні сторінки та спільноти гурту: 
vk.com/fiolet_band 
www.facebook.com/fioletband 
soundcloud.com/fioletband 
instagram.com/fiolet_band
www.youtube.com/Fioletstyle

 

Фото на головній сторінці: (с)Міха Хайкін - Міха Хайкін, CC BY-SA 4.0,
https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58625777

 

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments