Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
червня 2017 О 12:35
556
ФІОЛЕТ презентував відео на свій найновіший сингл «Романтика»

ФІОЛЕТ презентував відео на свій найновіший сингл «Романтика», спільний доробок з відомим українським саунд-продюсером Артуром Данієляном. В кліпі, окрім музикантів, засвітилися і шанувальники гурту з України та поза її меж.

«Ми намагалися зробити максимально світле та позитивне відео, котре б змусило глядача, як мінімум, усміхнутися, як максимум – надихнути на якісь гідні вчинки. У цьому світі немає нічого випадкового і клубок червоних ниток, який блукає руками найрізноманітніших людей, символізує нашу єдність як пазлів однієї, нехай строкатої, але цільної картинки», - поділився своїми враженнями Колос, лідер ФІОЛЕТу.

Режисером кліпу та автором ідеї виступив Костянтин Михайлов, відомий своїми роботами з гуртами Тартак, Сальто Назад, Гайдамаки, Хамерман Знищує Віруси та іншими. Основна частина зйомок, зокрема з музикантами, проходила в Києві. Аматорські відео з танцями шанувальників ФІОЛЕТу приходили як з України, так і з-за кордону.

«Зйомки кліпу тривали 14 годин. За цей час ми перезнайомилися з купою прикольних людей, але, на жаль, у фб-друзі додався лише один хлопчина зі Швеції. Сподіваюся, решта героїв якось натрапить на це відео у мережі. Дякую усій команді і усім небайдужим людям, що взяли участь у флешмобі. Без вас це відео не було б таким, яким воно є. Ми всі однакові, незалежно від того де живемо та чим займаємось. Доля червоною ниткою може звести нас у будь-який момент. І де та в яких умовах це станеться, нікому невідомо», - розповів Костянтин Михайлов.

Кліп був презентований 10 червня на канал М2, а вже 12 червня з’явився на офіційних сторінках Фіолету.

Офіційні сторінки та спільноти гурту:

www.youtube.com/user/Fioletstyle
www.facebook.com/fioletband
soundcloud.com/fioletband
instagram.com/fiolet_band

Прес-служба гурту

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments