Ласкаво просимо, трон наразі вільний
12
березня 2015 О 15:26
392
Фото! Фото! Фото!

Отже, 7 простих правил дозволять вам почуватися перед камерою вільно, природно виявляти свої емоції, вигідно підкреслити свої чесноти і приховати дрібні недоліки.

  • Не дивитися в об'єктив!

А куди ж дивитися? - спитаєте спантеличено ви. А секрет полягає у тому, що свій погляд слід спрямовувати трішечки вище самого об'єктиву. По відношенню до тіла, обличчя при цьому, повинно трохи видаватися вперед, як ніби "качечка" іде, але не перестарайтеся, інкаше будете схожі не лише на качечку, але й на багатьох інших звірів.

  • Усміхайтеся очима!

Так-так! Усміхатися треба не лише вустами, а й очі повинні випромінювати радість, саме тоді ваше фото буде надзвичайно красивим та позитивним. Адже не дарма кажуть, що найгарніші дівчата - щасливі!


  • Втягніть животика!

Фотосесія - річ відповідальна, особливо коли ви фотографуєтеся у повний зріст. Аби кадр вдався на славу необхідно втягнути животика (навіть якщо його у вас нема!) і розправити плечі (уявіть собі, що у вас справжні крила за спиною).

  • Обережно з косметикою!

Ясна справа, що перед зйомкою кожній дівчині хочеться виглядати красиво, ефектно, і ми не шкодуємо ні тіней, ні помади, ні рум'ян... Але! Фотографії мають здатність все підсилювати, а тому тут головне не переборщити з макіяжем. Молоденьким дівчаткам взагалі рекомендують обмежитися лише тушшю та блиском для губ. А от від пудри не варто відмовлятися нікому, вона приховає небажаний жирний блиск обличчя.


  • Не ховайте рук!

Ох уже ці руки! То туди їх, то сюди, то в боки, то за спину... Якщо ви будете стояти на фото вся така усміхнена, у гарній позі, але із закляклими в амбарний замок руками - це буде диссонувати (м'яко кажучи) з вашим образом. Якщо рук нема діти, то просто природно розташуйте їх вздовж тіла, трішечки зігнувши в ліктях.

  • Зморшкам НІ!

Тут і балакати нема про що, зморшкам на супер-свілинах не місце! Але що робити, коли сонечко яскрав сяє прямо уві вічі? Попросіть фотографа (якщо він раптом про це сам не знає), налаштуватися до зйомки, прикрийте тим часом очі, і коли пролунає його сигнал:"знімаю!" відкрийте їх (головне, не надто сильно відкривати, бо на фото вийде якась сова, а не чарівна красуня).

  • Уникайте статичних поз!

Ну ви ж зрештою не на урочистій лінійці стоїте, а тому - рухайтеся, змінюйте емоції, повертайтеся, крутіться наче перед дзеркалом, стрибайте і ваші фото будуть неймовірними!

Гарних вам знімків, позитивних емоцій і задоволення від процесу!


(с) Каралєвна

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments