Ласкаво просимо, трон наразі вільний
21
червня 2018 О 16:04
1478
#Girls.Books.Fashion. Ірина Мельник, актриса Драматичного театру ім. Івана Франка

Ірина Мельник - актриса Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, в її арсеналі купа ролей у чудовезних виставах, серед яких "Бременські музиканти", "Едіт Піаф. Життя в кредит", "Три товариші", "Мама сказала "НІ", "Джельсоміно в країні брехунів", "Назар Стодоля" та інші. Каже, що коли була маленькою, то дуже любила ходити з мамою на репетиції і можливо, якоюсь мірою, зараз втілює у життя мрію мами. Й одразу додає, що неймовірно любить свою професію, адже це велике щастя займатися тим, що любиш, без чого не уявляєш свого життя і отримувати від цього задоволення. У спеціальній рубриці #Girls.Books.Fashion ми дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки та модні речі. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" поспілкувався з Іриною Мельник про літературу і театр, про книжки, які "впіймала" на Книжковому Арсеналі 2018 й звісно ж про дамську сумочку, підбори, сукенки тощо.

Про зв'язок літератури та театру

Лтература і театр, як на мене, не можуть існувати окремо. Адже спершу в театрі з'являється п'єса чи художній твір, з якого потім народжується вистава. Часто потрібно перечитувати оригінал і це дуже корисно, але якщо твір написаний іноземною мовою  - то заковика, бо переклади не завжди досконалі, на жаль.

Про книжки, які придбала на Книжковому Арсеналі 2018 і чому вибір впав саме на них

Книжковий Арсенал - це особлива атмосфера і, навіть, якщо не плануєш купувати якусь книжку - все одно купиш /усміхаєься/. Найпершою книжкою, яку я придбала стала "Маруся Чурай" Ліни Костенко. З цим романом у мене своя історія, саме роль Марусі була моєю дипломною роботою. Іншої ж книжки, по яку я йшла, не знайшла, вочевидь ще немає перекладу українською мовою, тож буду чекати. І ще було кілька книжок, скажімо так, дівочі, для душі, для роздумів.

Про повсякденний гардероб актриси: сукні чи джинси, стильно чи зручно? 

О, повсякденний гардероб актриси - це ніколи не знаєш, що одягти! (сміється) Бо підбори - це жіночно, красиво, святково, постава інша на підборах, але мені, все ж, має бути зручно! І одягаюся я під настрій. Люблю і сукні, і брюки, і джинси... я ж дівчина (усміхається)!

Кілька слів про те, що обов'язково має бути в сумочці

Жіноча сумочка - це щось неймовірне, іноді там є все, крім порядку (сміється). Я не дуже вмію носити маленькі сумочки, бо туди нічого не вміщається, а в моїй сумочці має бути все необхідне, і навіть трішки зайвого, а раптом знадобиться (усміхається).

Усі ми, час від часу, граємо якісь ролі, але коли це твоя професія, то це неймовірно круто. Лишень уявіть собі скільки найрізноманітніших костюмів можна приміряти, скільки образів змінити, зачісок! Та якщо серйозно, то акторська майстерність вищого пілотажу полягає у тому, аби достукатися до людських сердець, відкрити очі, подарувати надію, вселити любов. Тож хай позитивних персонажів буде якомога більше, як на сцені, так і у житті.

 

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments