Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
червня 2017 О 14:39
804
#Girls.Books.Fashion: Олександра Камінська, Sexpert at Vogue Ukraine

Олександра Камінська, Sexpert at Vogue Ukraine, колумніст в медіа проекті The Devochki, популярний блогер. Вона пише яскраві тексти, які ми читаємо з цікавістю і захопленням. А що читає Олександра? У спеціальному проекті #Girls.Books.Fashion ми щотижня дізнаємося у відомих та успішних дівчат про їхні улюблені книжки, аромати та модні речі.

Про книжки, які справили особливе враження

Книжки: тут складно, тому що я з дитинства дружила тільки з книжковими полицями, і книжок через моя голову перейшло декілька тисяч. Саме тому й улюблених нема, але є улюблені концепції, наприклад, світ Ехо у Фрая, компанія відьом у Пратчетта, схиляюся перед фантазією Геймана. Зі свіжих книжок – дуже вразив «Стоунер».

Кілька слів про те, що читає зараз

Просто зараз читаю книжку знайомої, сподіваюся, вона вийде друком і ви разом зі мною побачите досить вражаючі пригоди Петрова у пеклі, це весело! /сміється/ Також читаю «Безгрішність» Джонатана Франзена, але не можу сказати, що прямо закохалася в цю книжку.

Про аромат, що подобається

Зовсім несподівано закохалася три роки тому в аромат Voyage Hermes, і ношу його з особливою любов’ю.

Про особливу й улюблену модну річ сезону

В будь-який сезон я обожнюю кросівки jazz saucony, мабуть, і спала б в них! /усміхається/

 

Ми підтримуємо думку про те, що життя - це мистецтво! Те, що ми читаємо, які сукні чи джинси ми одягаємо, як сервіруємо стіл, які квіти вибираємо собі у подарунок і які фільми переглядаємо вдома ввечері, все це - мистецтво! Давайте жити красиво!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments