Ласкаво просимо, трон наразі вільний
29
червня 2017 О 14:22
769
Кава ранкового натхнення

Для когось кава зранку – це спосіб легко і швидко прокинутися, відновити запас сил, заряд енергії та бадьорості. Для когось - це вільна хвилина побути на самоті, помріяти, зрозуміти куди рухатися далі. Інколи, ранкова кава – це привід побути разом з коханою людиною, влаштувати хвилинне побачення і ще раз потонути в очах навпроти, які колись давно так міцно тебе приворожили.

Ранкова кава – це момент натхнення. Коли бузкове, золотаве небо ясніє і вдягається у палітру голубого, ніжного й глибокого атласу, а перші яскраві сонячні промені тендітно торкаються землі. Світанок! Повітря свіже й мерехтить серпанком крапельок роси. А всередині розливається аромат кави і щоразу по-новому розкривається її смак.

В такі миті, миті насолоди і натхнення, десь далеко у творчих закутках душі, оживає і з’являється на світ нова ідея, яка з часом перетвориться на мрію чи доленосну подію у твоєму житті. Варто зустрічати світанки, мріяти, відкривати серце сонячним променям і провітрювати думки, всотуючи молекули щастя звідусіль!

«Якщо ви завжди поспішаєте, ви можете не помітити диво» (Льюїс Керол)

Одного разу Вона прокинулася удосвіта. За вікном прокидався зимовий день, а його кольори зовсім не були схожими на теплу, яскраву палітру її дитячих ілюстрацій. Як завше Художниця пішла варити для себе каву, спросоння ще літаючи у своїх снах-фантазіях. За мить повітря сповнилося бадьорим ароматом, який подарував натхнення і вона так ясно побачила у буденних речах дивовижну казку, чарівне дійство, що так несподівано відкрилося для неї. Старанно малюючи свої картинки, Вона з обережністю підкладала чорний, як зимова ніч, папір на свій робочий стіл, щоб у жодному разі не замастити його фарбами.

І ось, в цю мить, коли заварена, ароматна кава у красивій чашці стояла на столі, а дрібка цукру, що мала її підсолодити ненароком розсипалася поруч Вона й помітила… Це ж шедевр! Зоряна ніч, пристрасть, нове життя… Вона схопила олівець і через кілька секунд з-під її руки випурхнула неймовірно оригінальна картина на чорному фоні в обрамленні кави, цукрових розсипів та кількох кавових зерен. Щиро, романтично, натхненно і усміхнено!

Її день виявився вдалим і творчо насиченим, а вночі наснилася невідома планета та захід сонця, яскрава веселка на якій сиділа фея та сходи, що ведуть в країну мрій. Щоранку вона починала свій день з кави, нової чашки та неймовірного натхнення. Кожного ранку у неї народжувалася нова ідея, яка успішно втілювалася в нову картинку.

Італійську Художницю, талановиту й креативну, звати Синтія Болоньєзе. Ця історія зовсім не вигадка, а тільки творчо обрамлена бувальщина із реального життя. Синтія дитячий ілюстратор, яка одного дня впіймала крило кольорової пташки Натхнення і створила серію неймовірних історій-картинок з ранковою кавою, солодощами, ягодами. Свої роботи вона здобрює корицею, квітами та любов’ю!

Гарних ранків та натхненного життя!

Більше ілюстрацій Синтії Болоньєзе можна переглянути тут.

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments