Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
березня 2017 О 22:03
273
Конкурс модних історій “Файні дівки”

 

Юні модниці і модники! Для вас МОДНИЙ конкурс!

 

Уже зовсім-зовсім незабаром у видавництві “Фонтан казок” побачить світ СУПЕРМОДНА книжка переможниці конкурсу “Напишіть про мене книжку”, письменниці Тетяни Стрижевської “Файні тОвсті дівки, йо!” з неймовірними ілюстраціями відомої художниці Ольги Кузнецової. Тетяна Стрижевська майстерно вплела сучасні модні тенденції у текст своєї підліткової книжки. А поки читачі з нетерпінням чекають на вихід цієї книжки, видавництво “Фонтан казок” оголошує МОДНИЙ конкурс “Файні дівки”!  І ви зможете поділитися своїми історіями, пов'язаними з модою, одягом, аксесуарами і своїми емоціями з цього приводу.

 

Ось які умови конкурсу:

 

1.     Напишіть свою модну історію і опублікуйте її на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, і неодмінно у своєму дописі використайте хештег #файні_дівки. Свою історію можете ілюструвати фото, але це не обов'язково, бо оцінюватимуться саме ваші історії

 

2.     Взяти участь у конкурсі може кожен: діти можуть написати свої модні історії, а дорослі матимуть унікальну можливість пригадати, які модні історії ставалися з ними в дитинстві і підлітковому віці

 

3.     Читатиме ваші модні історії з хештегом #файні_дівки письменниця Тетяна Стрижевська. Автори найцікавіших і найоригінальніших модних історій, на думку Тетяни Стрижевської, отримають в подарунок книжку Тетяни Стрижевської “Файні тОвсті дівки, йо!”.

 

4.     Модний конкурс триватиме до 31 березня. 1 квітня оголосимо авторів найцікавіших та найоригінальніших історій

 

5.     Видавництво “Фонтан казок” не обмежує кількість переможців, все буде залежати від ваших модних історій і Тетяни Стрижевської

 

 А щоб надихнути вас на участь у модному конкурсі, письменниця Тетяна Стрижевська поділилася кількома модними історіями зі свого дитинства:

 

“Моя fashion-історія пов’язана з маминою сукнею. Думаю, багато дівчат мають схожі спогади. Сукня, в яку я була закохана змалку, була темно-синьою, вечірньою, подарованою татом. До сукні мама мала темно-сині туфлі-човники. І «сині» парфуми – у крихітній пляшечці кольору нічного неба, з намистинкою-закруткою. Коли мама збиралася до театру, починалася справжня магія (магія ж синього кольору, чи не так?)! Я просила маму бодай на хвильку приміряти й собі це казкове вбрання. Сукня на мене, звісно, була завеликою, поділ човгав по підлозі, а в туфлях на обцасах-чарочках я не могла зробити й кроку. Лишалося лиш тішити себе думкою: «От виросту - і буду в цій сукні така ж гарна, як мама!».

 

Школа подарувала мені безліч модних історій! Це історія білих босоніжок на величезній платформі. Такі класні та модні, в них я ставала вищою щонайменше сантиметрів на п'ятнадцять! Як зараз пам’ятаю, наш київський вокзал заливало червневим дощем, а я одна не оминала калюжі, а йшла навпростець, бо не боялася замочити ноги! Потім, звісно, наслухалася від вожатих, що в потяг, який гойдає туди-сюди, треба вдягати зручні кросівки або шльопанці, а не - цитую - «вбивчі калюжодави». Але хіба на море їхати в кросівках – то красиво?

 

З нетерпінням чекаю на ваші модні історії!”

 

Отож публікуйте свої модні історії на своїх сторінках у Фейсбук з хештегом #файні_дівки і вигравайте нову книжку Тетяни Стрижевської “Файні тОвсті дівки, йо!”

Окрім цього, Ви також можете виграти книжкову новинку, вподобавши сторінку видавництва "Фонтан казок" на Фейсбук та зробивши репост до 25 березня. Більше знаходьте тут!

 

П.С. На фото на головній сторінці — мурал “Маленька дівчинка в маминих туфлях” на будинку  у Києві за адресою вул. Туполєва, 3. Автор муралу — український художник Олександр Корбан

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments