Ласкаво просимо, трон наразі вільний
02
серпня 2017 О 19:01
518
Літній детектив. Полоскочемо нерви

Читання детективних історій спекотними літніми днями або й ночами - це особливе заняття! Адже тут маємо і "фітнес для мозку", і розвагу, і насолоду від класного чтива. Отже, для того, щоб ваше літо не пройшло без детективу маємо невеличку підбірку вартісних і перевірених детективних історій, якраз для спекотного літа!

1. Першість у цьому жанрі й у нашому переліку ми вирішили віддати незмінній класиці, а саме - оповіданням Агати Крісті. В арсеналі "Королеви детективу" є чудові оповіданнячка, які не рекомендують читати проти ночі! Там вам і містика з роздвоєннями особистості, і загадкові отруєння, і подружні зведення рахунків. Якщо ви, все ж, сядете за книжку близько 00.00 краще увімкніть верхнє світло, і бра увімкніть, і настільну лампу і водички візьміть собі про всяк випадок, краще з кількома листочками м'яти.

2. На другому місці теж уже класика детективного жанру - оповідання про адвоката Пері Мейсона, американського письменника Ерла Гарднера. Пері Мейсон не лише представляє у суді своїх клієнтів, але й провадить свої власні розслідування. А ще у нього є вірна помічниця - секретарка Делла Стріт, яка може і дружину зіграти, і чужу таємницю від сторонніх зберегти. Під Пері Мейсона гарно смакує келих червоного сухого або освіжаючий тонік.

3. Андрій Кокотюха посів почесне третє місце! Детективні історії Андрія Кокотюхи - це живі картинки, майже реальність, що сходить зі сторінок. Впізнаються райони Києва, гострі сюжети захоплюють неймовірно, а мова й манера викладення додають гумору й легкості. Рекомендуємо почитати романи "Осінній сезон смертей", "Язиката Хвеська", "Чужі скелети". І заваріть собі духм'яного трав'яного чаю, приміром липового чи ромашкового, а якщо не любите трав'яний - тоді міцний чорний, з цукром.

4. Слідом за Андрієм Кокотюхою йде ще одна українська письменниця, яку часто називають українською Агатою Крісті - Поліна Кулакова. Молода авторка змогла причарувати читачів своїм містичним романом "Я пам'ятатиму твоє обличчя", а нещодавно у Поліни вийшла нова книга - "Корсо", тож літні читання обіцяють бути насиченими й багатими на емоції. З цими детективними історіями добре йде валеріана (жартуємо :) ) смачна фруктово-ягідна випічка з теплим яблучним компотом.

5. Ну і цю містично-детективну історію ми просто не могли оминути своєю увагою - Дженіфер Лінч і її "Твін Пікс: Таємний щоденник Лори Палмер"! Дженіфер Лінч - славнозвісна донька відомого батька, Девіда Лінча, створила неймовірно загадкову, незбагненну, хвилюючу, а часом і жахаючу істрію, котра й досі не дає спокою кінорежисерам. До речі, Дженіфер Лінч зняла свого часу ще один вартий уваги фільм - "Boxing Helena", тож якщо вам детективних історій буде замало, перегляньте цю стрічку, бажано не на самоті!

Приємного вам, детективно-містичного літа!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments