Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
листопада 2019 О 15:00
644
Людмила Калабуха: «У мене немає натхнення, у мене є дедлайн»

Вона яскрава та натхненна, енергійна та креативна. Вона вміє витончено відмовляти та писати такі історії, які до сліз торкаються душі кожного. Вона мотивує до розвитку та самовдосконалення, сповідує професіоналізм і дає поради, як правильно знайти свій власний вектор руху. Вона – Людмила Калабуха - бізнес-тренер, письменниця, автор бестселера з переговорів “Почніть говорити НІ” – книга, яка увійшла в топ-10 кращих книг України 2017 та номінована на кращу книгу України 2018 в категорії “Бестселер”; експерт ЗМІ продажів та переговорів (національні телеканали та радіомережі); експерт топових бізнес-шкіл та проектів, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті, входить до ТОП-50 блогерів регіону та до ТОП-1000 успішних жінок України 2019 Національний рейтинг; переможниця Всеукраїнського Рейтингу «Народний блогер України 2019»; мандрівниця (відвідала 49 країн). Вона - львів’янка. Їй 44 роки.

Випадкова зустріч вулицями сонячного міста Лева з Людмилою Калабухою – стала чудовим приводом поспілкуватися та зробити пам’ятну світлину з авторкою улюбленої настільної книги. Ексклюзивно для Каралєвни пані Людмила погодилася творчо поспілкуватися про тенденції швидкоплинного життя та особисті родзинки бізнес-тренерки.

Прокрастинація: шкідлива звичка чи новий рівень еволюції?

Модне слово, яке нормальна людина навіть вимовити не може. Ним прикривають свою безініціативність та небажання щось змінювати у житті недисципліновані люди. По-простому - це лінь.

Про презенти: що дарувати щоб запам’ятатися?

Я завжди привожу повні валізи подарунків зі своїх мандрів світом (була в 49 країнах): екзотичні смаколики, напої, чаї, одяг, аксесуари. І ними тішаться навіть ті люди, які все мають і кого нічим не здивуєш. Це мій рецепт цікавих презентів /усміхається/

Джерела невичерпної енергії: як ви все встигаєте у неймовірно шаленому ритмі життя?

Сплю, читаю, дивлюся фільми, мандрую світом. Максимально уникаю контактів з людьми:

  • не ходжу в гості,
  • сама нікого не запрошую,
  • ніколи ні з ким не ходжу на каву,
  • спілкуюся виключно онлайн (скайп, телефон, месенджери), якщо є хоч найменша можливість не зустрічатися наживо.

Про совість і про сором: як навчитися витончено казати “Ні”, щоб совість не «гризла» і обличчя не червоніло від сорому?

Ніколи нікого не дурити, 100% вчасно і якісно виконувати всі домовленості, не брати на себе зайвої відповідальності та зобов’язань, які ви не зможете втілити в життя. А якщо вже «накосячили»: не стримали емоцій чи підвели – обов’язково вибачитися і компенсувати моральні і матеріальні збитки людям.

 Про компетентності: які навички архіважливо розвивати сьогодні?

Спілкування онлайн та офлайн, цифрового етикету, володіння часом та стресостійкість.

Краса і червона помада: чи є у вас особливі секрети вроди і поради на тему «любові до себе»?

Бути чесною із собою та оточенням, позитивно мислити, ставити амбітні цілі й досягати їх. Поважати людей, з якими маєте справу. Поважати себе і свої кордони. А доглянута зовнішність та стильний одяг – неодмінна складова поваги до інших та 100% поваги до себе.

Тревел-гід: знаю, що ви затята мандрівниця, тому цікаво дізнатися що привозите з різних куточків нашої планети на пам’ять і куди б поверталися ще безліч разів?

Подарунки друзям. Те, що можна повісити на стіну. В жодному разі не магніти. А повертатися нікуди не хочу. Хочу пізнавати все нові і нові країни – світ такий великий. Хочу побачити все.

Про зону комфорту: як часто ви розширюєте її межі та що порадите «початківцям»?

Сучасний світ швидко змінюється. І те, що працювало добре в бізнесі вчора, не дає жодних результатів сьогодні. Необхідно навчатися прикладним навичкам, які вас прогодують в будь-якій життєвій та економічній ситуації. А не прагнути нікому не потрібних дипломів ВНЗ. Раджу розвивати навики виживання та, так званий, соціальний інтелект: вміти домовлятися та знаходити вихід з будь-якої життєвої чи бізнесової ситуації.

Зазвичай ми просимо наших зіркових гостей продовжити речення, то, пані Людмило, як би Ви це зробили?

«Я Каралєвна тому що…» - Знаю собі ціну і вмію відстояти свої права.

Креативні відповіді Людмили Калабухи:

Який ви коктейль?

Не п’ю коктейлі. Я чиста прохолодна вода без газу.

Що для вас креативність?

Знайти плюси в безнадійній ситуації і використати їх на свою користь.

Хороший вчитель – це… досвід. Краще перейняти досвід інших, ніж набивати власні гулі. Та не всі це розуміють.

Що спільного між Парижем і виделкою?

Равлики під сиром.

Щоб сказав Далі, якби ви запросили його на свій майстер-клас?

Я б йому надала слово і вчилася в нього. Він – геній маркетингу.

Що на заставці вашого телефона?

Наша родина – я, мій чоловік і дочка.

Що ви читаєте зараз?

Одночасно три книги з розвитку бізнесу.

Публічна людина, виступи якої вас надихають.

Мене надихають всі, хто гідно робить свою справу і попри все вперто йде до мети.

Пані Людмило, дякую Вам за інтерв’ю!

Я і вся команда пізнавально-розважального дівочого порталу КАРАЛЄВНА зичимо Вам нових горизонтів, захоплюючих мандрів та яскравих історій, вартих численних лайків та поширень! Нових перемог і нових вершин, плідної та вдячної роботи з людьми, а також здійснення всіх сміливих намірів та таємних ідей!

Нехай кожен дедлайн стає новим натхненним стартом!

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments