Ласкаво просимо, трон наразі вільний
11
липня 2017 О 19:06
535
А на якому пальцеві носите перстні ви?

Руки – це полотно для дрібних ліній Долі. Велика кількість тоненьких павутинок прикрашають наші долоні й можуть повідати нам про майбутнє, минуле і теперішнє. Езотерики стверджують, що руки також є осередком потужної енергетики людини та епіцентром його життєвої сили, відтак, розуміючи, на якому із п’яти пальців варто носити перстень, аби привабити до свого життя гармонію, любов та удачу, ви зможете зробити це легко і досягнути бажаного. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» спробував розібратися з п’ятьма пальцями та перстениками.

Фото: gypsylovinlight.com

Золотий перстень на безіменному пальцеві сприятиме покращенню матеріального становища та накопичення багатства, кажуть експерти. Саме його енергетичний потік допоможе вам покращити ситуацію в сфері фінансів. Чому ж тоді не всі заміжні панянки мільйонери? Ми не можемо знати відповіді на це запитання, але можемо припустити, що золото у них не те, або ж грошові чакри вщент забиті побутовим мотлохом у вигляді думок про «як би ще більше зекономити» та «треба взяти ще один кредит».

Досить часто можна побачити жінок (та й чоловік, чого гріха таїти!), котрі носять перстень на мізинчику. Зізнаємося, не зажди це видовище є приємним, адже тут важливо досягнути естетичного ефекту, а це природне поєднання краси мізинця та смаку при виборі персня та металу, з якого він виготовлений. Подейкують, що носіння каблучки на найменшому пальці п’ятірні робить біополе людини більш спокійним та гармонійним, також за таких умов інтуїція загострюється, відтак, життєві питання вирішуються набагато швидше та ефективніше. Езотерики радять носити срібне або мідне кілечко, і у жодному разі не одягати мізинець у золото.

Коли ми одягаємо наш вказівний палець у стильний аксесуар – красивий перстень – ми підсвідомо прагнемо покращити нашу кар’єру. Одягнули на палець-указку каблучку, враз отримали підвищення по роботі або ж цікаву пропозицію. Тож якщо дозволяє дресс-код і корпоративна культура, сміливо обирайте вказівний палець у дорогоцінний метал і завойовуйте усі можливі кар’єрні щаблі з криком «гіп-гіп, ура!»

Такий неоднозначний середній палець… Багато хто любить носити перстень саме на середульшому пальцеві руки, і говорить це про те, що людина у пошуках своєї другої половинки, у пошуках тривалих і серйозних стосунків. Каблучки зі срібла, золота, платини допоможуть привабити осіб протилежної статі (можете експериментувати з формами та камінчиками, як собі того хочете!), підсилять вашу чуттєвість та емоційність. Не вірите? Дарма. Езотерики точно знають.

Перстень на великому пальцеві допоможе відновити фізичні сили і почуватися на висоті! Для підтримання тонусу організму можете носити перстень із будь-якого металу – кров всередині вас пульсуватиме, ноги проситимуться у біг, й щодня ви будете почуватися дедалі сильнішим та витривалішим. От що робить із нами біжутерія!

Фото: instagram.com

Ми сподіваємося, що тепер ви зможете розібратися у своїх п’ятьох пальцях, відтак, прикрасите їх відповідно! Можете обрати для експерименту якийсь виключно один, а можете вдатися до крайнощів та одягнути каблучки на обидві п’ятірні! Тоді гарантовано точно ви будете стильними та модними, і однозначно приваблюватимете погляди усіх довкола! А разом із ними – удачу, гармонію та любов! Езотерики та Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» щиро бажають вам удачі!

Фото на головній сторінці: refinery29.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments