Ласкаво просимо, трон наразі вільний
10
березня 2018 О 11:48
696
Не у всіх справжніх жінок є вигини

Не у всіх справжніх жінок є вигини. Тому що не всі справжні жінки виглядають однаково.

У справжніх жінок є вигини, і нема вигинів. Справжні жінки високі, і ні. Їхня шкіра і коричнева, і оливкова, і ні. У них маленькі груди, великі груди і взагалі немає грудей.

Справжні жінки розпочинаються своє життя маленькими дівчатками. І маленькими хлопчиками. І немовлятами невизначеної біологічної статі, чиї тіла лякають лікарів і змушують сімї приймати поспішні медичні рішення.

У справжніх жінок великі руки і маленькі руки; довгі елегантні пальці й короткі кремезні пальці; манікюр і зламані нігті з брудом під ними.

У справжніх жінок є волосся під пахвами, на ногах, на лобку, на обличчі і на грудях у них є сексуальні вуса і густі пишні бороди. У справжніх жінок немає нічого із вищезгаданого, випадково це, чи в результаті свідомого вибору. Справжні жінки лисі, як яйце – волею випадку, навмисне, через хіміотерапію. У справжніх жінок настільки довге волосся, що вони можуть сидіти на ньому. Справжні жінки носять перуки, шиньйони, накладні пасма, куфії, хустинки, шалики, сітки для волосся, хіджаби, капелюхи, ярмолки і ребристі гумові шапочки для плавання з пластиковими квітами збоку.  

Справжні жінки носять підбори і спідниці. Або не носять.

Справжні жінки жіночні і гарно пахнуть, а ще вони мужні і гарно пахнуть, а ще вони андрогінні і гарно пахнуть; окрім тих випадків, коли вони пахнуть не так вже і добре, але це можна при бажанні виправити, оскільки справжні жінки змінюють щось, якщо захочуть.

У справжніх жінок є яєчники. Окрім тих випадків, коли у них немає яєчників: іноді у них немає яєчників, тому що вони народилися такими, а іноді тому, що яєчники довелося видалити. У справжніх жінок буває, що є матка, а буває так, що і немає – чому, дивися вище. У справжніх жінок є вульви, клітори, ХХ-хромосоми, високий рівень естрогену, овуляція, менструація; вони можуть завагітніти і народити. А іноді це не так, через достатньо вражаючу кількість як випадково, так і спеціально викликаних обставин.

Справжні жінки товсті. І худі. І все з вищезгаданого. І нічого із вищезгаданого, і попри все вищезгадане. І це не робить їх менш справжніми.

Не існує неправильного способу мати тіло.

(c) Ніна Сольовйова

 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments