Ласкаво просимо, трон наразі вільний
15
жовтня 2017 О 20:21
1176
Оксана Кононець: українська Міс Індивідуальність

У серпні 2012 року її життя змінилося кардинально, маленька помилка призвела до великих змін. В той день, в результаті нещасного випадку, вона отримала важкий перелом шийного відділу хребта, паралізацію, роки реабілітації та лікування. Утім, дівчина зрозуміла, що час не стоїть на місці, а інвалідний візок не є перешкодою для досягнення заповітних мрій та задумів, поставлених цілей та реалізації планів. Зараз її життя активне й насичене. Оксана Кононець має дві вищих освіти, брала участь в реаліті-шоу на ТБ, стала переможницею Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат в інвалідних візках, активно будує кар’єру фотомоделі, співпрацює з фотографами, бере участь в рекламних зйомках одягу та прикрас, а також веде свій бьюті-блог. Своїм прикладом Оксана намагається мотивувати тих, хто зневірився, і в неї чудово це виходить! Також Оксана відкрила благодійний фонд "Нескорені", напрямком якого є інтегрування людей з проблемами опорно-рухового апарату в сферу фешн і б'юті індустрії України.

Своїм способом життя ця прекрасна дівчина показує, що немає нічого неможливого, навіть якщо ти у інвалідному візку! Нещодавно Оксана здобула титул «Міс Індивідуальність» на Міжнародному конкурсі краси “Miss Wheelchair World”. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав Оксану про її участь у конкурсі, про виклики та враження, про дівчат-учасниць та титул, який вона здобула.

Оксано, чи були якісь маленькі виклики, з якими треба було впоратися під час конкурсу, аби дійти до фіналу?

Перед поїздкою до Варшави я дуже хвилювалась щодо всього: перший політ у літаку, знайомство з дівчатами та організаторами, мовний  бар'єр, тощо. Безумовно, це були маленькі, але виклики. Учасниці конкурсу та організатори виявились напрочуд добрими, щирими та позитивними людьми.  Старалися виконати кожне бажання дівчат. А це було важко – різна культура, менталітет, пристрасті в їжі. Але вони впорались і встановили дуже високу планку в проведенні таких конкурсів. Основною мовою спілкування на конкурсі була англійська. Між собою організатори розмовляли польською. Була велика група іспаномовних дівчат та російськомовних. Француженкам перекладали з англійської мови.  Інколи я вже не розуміла, кому і на якій мові треба відповідати. Навіть сьогодні на вулиці сказала "добже", замість добре. Мої знання англійської мови не ідеальні, але я розуміла  інших та висловлювала  свої думки, тому мене розуміли. Навіть у день вильоту, коли я спілкувалась с представником компанії  "Quickie Wheelchairs" години дві, і ми підбирали мені коляску, яку фірма зробить для мене за індивідуальним замовленням (за титул "Місс Індивідуальність" мені подарували нову інвалідну коляску ), наш діалог склався «на ура!». Так що з цим викликом я також впоралась.

Чи подружилися з деякими дівчатами-учасницями?

Усі дівчата мені сподобались. Дуже цікаво було спілкуватись з усіма та кожною із них, адже ми розповідали про звичаї і культуру своїх країн, ділилися досвідом: як це, жити на візку в тому чи іншому куточку землі. Я дізналася, що в Чілі пенсія теж набагато нижча прожиткового рівня, а в США коляску не видають безкоштовно, треба шукати для цього благодійні фонди. І так кожного дня, якась дуже цікава і важлива інформація про ту чи іншу країну. Я дуже щаслива, що на моєму шляху з'явилися ці дівчата і змінили мене своїми неповторними історіями і відношенням до життя. Думаю, що ми ще не один рік будемо дружити, може, з кимось зможу ще раз побачитися особисто.

Посеред величезної кількості дівчат Вас відзначили особливою, цінною відзнакою, титулом Міс Індивідуальність. Ким треба бути, щоб завоювати цей титул? Що таке індивідуальність у Вашому розумінні? У чому, на Вашу думку, проявляється саме Ваша індивідуальність?

Я була вражена, коли ведучий назвав моє ім’я і титул. Першою прийшла думка, що хоча би один титул приїде до України. І я була цим безмежно задоволена і щаслива. Ким потрібно бути, щоб завоювати цей титул? Певно, такою людиною, яка б могла хоча би дрібницею, щоденною поведінкою і спілкуванням привернути до себе увагу і запам'ятатися, чимось виділитися із загальної маси. Чому саме мені дали такий титул? Через мої колеса. Ще вдома мені дуже хотілось кожного дня бути з якоюсь національною символікою, щоб кольори моєї країни були присутні завжди, щоб всі бачили, що я з найкращої  країни в світі – з України. Але  в мене надто слабкі руки, і прапорець я би не змогла втримати.  І напередодні від'їзду прийшла їдея – оздобити колеса  коляски  квітами, які ростуть у нас в Україні, а саме жовтими чорнобривцями та синіми волошками.  І зробити це не просто прапором, півколеса – одними квітами, а іншу половину – іншими, а стилізовано, адже це конкурс краси.  Допомогла з втіленням ідеї фірма "Фіорі" . З першого дня  конкурсу колеса не залишили байдужим нікого. Учасниці конкурсу запам'ятали кольори українського прапору, деякі дівчата захотіли взяти таку ідею для дня весільної церемонії та для важливих подій, учасниця з Голландії захотіла прикрасити свої колеса тюльпанами. Люди на вулицях та в готелі робили фото мого візка. Я дуже буду рада, якщо у всьому світі дівчата підхоплять ідею квітучих колес, і поштовхом до цієї моди буде саме Україна. Певно, завдяки цьому я змогла привернути до себе увагу та отримати титул «Міс Індивідуальність». Я вважаю, щоб бути індивідуальним, потрібно бути неповторним та не боятися самовиражатись у рамках допустимого. Щодо того, в чому проявляється моя індивідуальність – напевно, в тому, що я є такою  в житті – щирою та привітною до всіх.

Ми від усього серця радіємо разом із Оксаною Кононець і бажаємо, аби таких перемог великих і маленьких, у її житті було ще дуже багато!

Фото на головній сторінці Нестор Львович

Автор проекту і стиліст – Ekaterina Potlova
Красуня УкраїнкаOksana Kononets
Візаж – Zoria Zaitseva
Прикраси – Potlova C&D GROUP

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments