Ласкаво просимо, трон наразі вільний
02
вересня 2015 О 14:27
582
Сергій Гридін. Військові будні й "Кігтик Ковбаско"

Життя – непередбачувана штука, сьогодні ти перебуваєш у своїй зоні комфорту, а завтра – поворот долі – і ти по інший бік реальності. Автор серії книг для підлітків про віруса Федька, Сергій Гридін, ще від зими служить у ЗСУ і перебуває безпосередньо в зоні АТО. Як зізнавався автор ще раніше, в інтерв′ю, яке ми робили уривками по телефону, ніколи не думав, що у сорок років доведеться взяти до рук зброю. Але от уже минуло більше, як півроку служби і Сергій приїхав до рідного міста у відпустку. Коли мені на телефон прийшло повідомлення з пропозицією зустрічі, я вирішила, що пропустити такої нагоди не можна! 

Про службу в ЗСУ Сергій говорить стримано, так само, як і не носить у відпустці камуфляж, каже, що коли видається вихідний, то хочеться якнайшвидше зняти форму. Будні вояків дуже напружені й м′яко кажучи, не легкі, втім почуття гумору Сергієві не бракує! Бо як іще ставитися до ситуації, коли обмундирування солдата – це непідйомна ноша, де лише бронежилет важить 15-18 кг, а у цьому всьому ще й бігати якось треба. Звісно, людина багато до чого може адаптуватися, відкриваються приховані ресурси і можливості, про які й сам не здогадуєшся, але усім хочеться, аби цей жахливий сон нарешті закінчився. Багатьом воякам доводиться дуже важко після повернення додому, хоча Сергій каже, що досить швидко повертається до звичайного мирного життя. Проте суттєвий перелом у свідомості все ж відбувся, а також глобальна переоцінка цінностей, і те, що вчора видавалося надзвичайно важливим, тепер посідає далеко не перше місце. До кінця строку служби Сергієві залишилося ще чотири місяці, і ми маємо надію, що вони пролетять дуже швидко.

Однією з приємностей, котра відбулася влітку, став вихід нової книжки Сергія Гридіна про рудого кота «Кігтик Ковбаско» (ВСЛ), та збірки «Теплих історій», під назвою «Він і Вона» («Брайт Стар Палблішинг»), куди увійшло одне з оповідань автора. Ми щиро вітаємо Сергія з цією подією і сподіваємося на нові книги не лише для дітей та підлітків, а й для дорослих. І так хочеться, аби вже у наступному році, на Форумі Видавців у Львові відбулася гарна презентація його новинки.

 

А у нас в домашній бібліотеці, тим часом, з′явився ніхто інший, як вірус Федько – яскрава, захоплююча книжка «на виріст» нашому синочку з автографом автора, яку він нам люб′язно подарував. Ну, а поки дитина росте, мама порине у світ пригод та безтурботного дитинства.
Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» бажає Сергію Гридіну витримки, міцного здоров′я, нових творчих злетів і … миру.

Спілкувалася Мирослава Кошка

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments