Ласкаво просимо, трон наразі вільний
11
грудня 2017 О 14:06
431
Шоу історій "Іронія долі та інші історії"

Шоу історій - це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов'язково професійних промовців, або виступити самі. Всі люди у світі повсюдно зайняті розповіданням історій, навіть якщо вони цього не знають. Сторітелінг як жанр набирає популярності, а попри те компанії давно розповідають власні історії успіху, професіонали розказують, через які злети і падіння їм довелося пройти, щоби стати собою сьогоднішніми, а цікаві особистості на кожному заході захоплюють слухачів карколомними оповідями. Тому і ми запрошуємо вас на наше шоу історій. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів і презентацій, від тих, хто не обов'язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

Шоу відбувається раз на місяць у вечірній час. 10 історій, об’єднаних цікавою темою.
Найближча зустріч – 14 грудня , а тематика – "Іронія долі та інші історії". Запрошуємо тих, кому є що розповісти і тих, хто готовий слухати. 

Є людина, яка з нетерпінням та хвилюванням чекає на наше Шоу історій "Іронія долі та інші історії" - Марта Госовська. Історія творчої особистості, яка вдало поєднує в собі роль викладача, перекладача та колумніста, обіцяє бути справді цікавою.
А на яку історію ви чекаєте найбільше? 

Тема "Іронія долі та інші історії..." - це засніжено-святкові вечори в колі родини і друзів, марафони з поїдання мандаринок, поїздки на гірськолижні схили, затишне тріскотіння палаючих дров з каміну та безліч інших приємних моментів. Це шоу історій про цікаві зимові випадки, про різні збіги обставин, які привели до щасливих розв'язок, про приємну побутову магію і дива, які можна пригадати з посмішкою.

Придбати квитки: https://2event.com/uk/events/1065849

Ми хочемо, щоб історії, які Ви почуєте проникали у саме серце, а тому Школа АҐРУС допоможе промовцям підготуватися до виступів.
Детальна інформація: (097) 864 99 56

Місце проведення: FESTrepublic.club (м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26).

 

Організатори: Школа риторики й ораторства АҐРУС та ГО "Великий світ"
Інфопартнери:
DУЖЕ Radio, Твоє Місто, Клуб Ділових Людей Львів, Ділове слово - Тижневик Клубу Ділових Людей

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments