Ласкаво просимо, трон наразі вільний
19
вересня 2017 О 9:26
521
Стартує книжкова ініціатива "Книжка на Схід"

Українські письменники та активісти знову везуть книжки у бібліотеки Сходу. Стартує книжкова ініціатива "Книжка на Схід", під час якої минулоріч до бібліотек Сходу передано більше 5 тон книжок.

20 вересня стартує нова хвиля проекту "Книжка на Схід". На сьогоднішній день участь у проекті підтвердили близько п'ятдесяти українських митців та громадських діячів. Серед них: Сергій Жадан, Анжеліка Рудницька, Сергій Пантюк, Станіслав Федорчук, Юрій Строкань, Олексій Чупа, Дмитро Лазуткін, гурт TaRuta та інші.

Ця ініціатива у 2016 році тривала майже півроку. Проект охопив більше 10 тисяч людей на Луганщині та більше 3 тисяч жителів Донеччини. У підготовці та реалізації проекту, у зустрічах, культурних заходах та обміні досвіду з громадськими ініціативами взяло участь близько 100 волонтерів та активістів із Києва, Харкова, Рівного, Львова та інших міст України. Не обійшлось також без участі волонтерів та благодійників. Загалом на бібліотеки відвезли більше 10 тисяч книг (загальною вагою більше 5 тон).

"Книжка на Схід" 2.0 - нова хвиля поїздок у культурні та освітні заклади Сходу. Метою поїздок є оновлення бібліотечних фондів та проведення культурної комунікації з жителями сходу. У рамках проекту заплановано відвідати п'ятнадцять районів Донецької та Луганської областей. Це більше 140 великих та малих локацій (БК, бібліотеки, ЦБС, школи, інтернати, дитячі табори, ВНЗ, мистецькі простори).

Будуть проведені тренінги, майстер класи, театралізовані дійства, передача книжок, безкоштовні концерти та інші заходи, до яких також долучаться місцеві активісти та творча молодь.

Акція триватиме до кінця листопада 2017 року.
Проект реалізовується шляхом об’єднання ресурсів Міжнародного благодійного фонду "Смолоскип", благодійного фонду Сергія Жадана, Української народної ради Донеччини та Луганщини, мистецької агенції "Територія А", Донецької обласної державної адміністрації, благодійного фонду "Рідне село" та української ініціативи зміцнення громадської довіри UCBI (USAID).

Слідкуйте за графіком зустрічей у нашій спільноті:
https://www.facebook.com/bookforeast/
 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments