Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
жовтня 2017 О 13:25
206
Сила у впевненості: корисні психологічні лайфхаки

Впевненість у собі – мрія багатьох жінок. Недостатня впевненість призводить до того, що ми обираємо залишитися на роботі, яку ненавидимо, приймаємо рішення, які шкодять нашому здоров’ю і відкладаємо наші мрії далеко на потім.

Я була в такому стані і відчула все це на собі. Колись моя впевненість була пов’язана з моєю роботою. Фактично, це була єдина сфера мого життя, де я так себе почувала. Працюючи бухгалтером, я отримувала заохочення кожних пару років. Я знайшла себе на посадах, де була «людиною» для вирішення проблем. Перш ніж я це усвідомила, я отримувала шестизначну суму окрім зарплати і почувалася рок-зіркою! Тільки трохи згодом мій світ добряче похитнувся, і впевненість зникла навіть на роботі. Моя робота, моя опора і навіть мій стиль керування піддалися сумніву. Це було моє дно – я була нездорова і нещасна. Я знала, що мусить щось змінитися, тому почала відновлювати свою впевненість крок за кроком. Хоча мені потрібно було кілька років, аби знову її здобути, але час – обов’язковий складник цього завдання. Є прості речі, які ви можете робити щодня, аби почуватися більш впевнено. Представляю вам моїх 5 улюблених!

Постава

Один з найкращих способів почуватися більш впевнено – практикувати правильну поставу. Якщо ви опускаєте плечі, коли сидите або стоїте, це одразу викликає відчуття мізерності та незначущості, і тим самим спричиняє невпевненість. Утім, коли ви стоїте рівно і з хорошою поставою, ви будете почуватися більш впевнено в цьому світі і ваше відчуття себе зміниться. В пілатесі є багато вправ для постави та вирівнювання. Ви можете навчитися стояти з розправленими плечима і відкритою грудною кліткою, концентруючись на тому, щоб ваші лопатки «опустилися» вниз. Один із способів – спробувати покласти лопатки в задні кишені.

Поза сили

Можливо, ви вже чули про це, але дозвольте мені сказати вам, що це дійсно працює, і таким чином можна підвищити свою впевненість! Все, що потрібно буде, це дві хвилини вашого часу – і ви відчуєте зниження гормону стресу і підвищення рівня тестостерону, гормону росту. В принципі, все, що потрібно зробити, прийняти позу влади чудо-жінки. Ноги на ширині плечей, руки на бедрах, плечі відвести назад. Тримайте позу протягом двох хвилин і вуаля! Ви відчуєте себе більш впевненою! Емі Кадди пояснює це дуже добре. Нижче ви зможете переглянути відео ролик її виступу на Ted Talk.

Маленькі кроки

Це може здатися суперечливим, але спробуйте почути мене. Я щиро вірю в мистецтво маленьких кроків. Визначте велику ціль, розділіть її на маленькі складові й починайте діяти. Дія-результат за один раз. Коли ви робите один невеликий крок і завершуєте його, це досягнення змушує вас почуватися більш впевнено і натхненно. Я випробувала це на собі і з клієнтами, і це завжди працює! Коли я працювала над тим, щоб схуднути на 27 кг, я робила це, концентруючись на маленьких цілях: схуднути на 2 кг.

Віддавання

Будьте щедрими на свій час, на себе, на гроші. Немає нічого кращого, ніж допомагати інших і разом із цим підвищувати свою впевненість. Поїдьте у наступну мандрівку волонтером, або купіть хліба та сиру, зробіть кілька бутербродів і віддайте безхатченках у вашому місті. Бути щедрим на свій час і віддавати себе іншим – не завжди означає витрачати гроші. В минулому році я добровільно зголосилася бути волонтером під час повені у сусідньому штаті. Об’єднання з людьми таким чином дало мені більше впевненості в собі та моїх здібностях, аби побудувати бізнес моєї мрії. І світ стає кращим, коли ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги.

Усмішка

Все, що вам треба зробити, усміхнутися. Усміхайтеся своїй сім’ї, усміхайтеся, коли йдете вулицею, усміхайтеся своїм колегам. Усмішка зніме напругу і змусить вас та оточуючих почуватися трішечки краще. Одного разу я брала участь в програмі, в рамках якої були передбачені щотижневі завдання. Одним із завдань було усміхнутися незнайомцю і привітатися. Я зрозуміла, як сильно вплинуло це на мій стан, і я до цього часу роблю так. Усміхайтеся сьогодні. Поділіться чудовою позитивною енергією, любов’ю та прийняттям через усмішку, і ви будете почуватися неймовірно!

Автор: Шеррі Паркс — wellness коуч

(Джерело: journal.thriveglobal.com)

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments