Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
березня 2018 О 16:57
527
#силажінок!

Сила. Вона у кожній. У кожній з нас. І тут не потрібно бути льотчицею чи великою вченою, не потрібно збивати всіх на шляху, як в кегельбані кеглі задля пошуку сили. Вона вже тут. Тутечки. У кожній.

Сила. Безмежна сила у тій, що встає ще ген до зорі, щоб допомогти батькам, а потім змучена і натхненна проїхати десятки кілометрів на навчання. На те, яке вибрала для себе, на те, яке захотіла, і куди мчить кожнісінький день.

Сила. Вогненна сила в тієї, що лежить на долівці і зціпивши зуби вдивляється в приціл. Чи у тієї що мовчки й впевнено зашиває чиїсь багряні рани, чи в тієї, що крізь потік невидимих сліз сказала рідним «чекатиму».

Сила. Неймовірна сила в тій, що от зараз дає комусь нове життя. Тій, що з усіх сил тримається руками за свідомість, щоб відкрити комусь цілий світ, щоб подарувати усмішки і радість, можливість зробити перший подих, перший погляд, перший крок.

Сила. Незбагненна сила в тієї, що захотіла бути сама, тієї, що з дня у день торує собі шлях вперед, тієї, що за непроникним поглядом ховає крихку і ніжну душу.

Сила. Сталева сила в тієї, що вибрала сім’ю, тієї, що встає кожного ранку, щоб подивитись на сплячі усмішки своїх дітлахів, тієї, що всю свою любов вкладає ув обійми, тієї, що пахне домом і теплом.

Сила. Могутня сила в тій, що тупоче лівою ногою по калюжі, кривлячи свої щічки в невдоволеній гримасі. В отому її гучному «ні» і не менш гучному виразі обличчя, в її перекособочених кісках і гострому погляді.

Сила. Вона у кожній. У кожній з нас. А ми всі різні. І #силажінок різна також.

Марта Гулей
Автор:
Марта Гулей
comments powered by HyperComments