Ласкаво просимо, трон наразі вільний
01
жовтня 2017 О 19:10
1040
Ти шапку вбрав?

Шапка... Рано чи пізно наступає восени такий день, коли треба її спершу обрати, а тоді вбрати. Про шапку можна говорити безкінечно довго: сказати про те, як нормальну вибрати нереально, і як коли її знімаєш, стаєш схожою на космічного прибульця з мільйонами тоненьких наелектризованих антен, що стричать з голови й прагнуть комунікацій, або про те, як будь-яка зачіска враз набуває після шапки стилю а-ля "гальмувала чим попало". Але ж вуха мерзнуть, а ніс синіє... Іскрометні діалоги на тему дітей-шапок пропонуємо нині прочитати у нас на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" від неймовірної майстрині гумористичного колоритного слова – Марти Гулей. Прочитали? І добре. А тепер бігом шапку вбрали, нема чого тут вухами світити!

- Дивисі-дивисі, чо воно в тебе без шапки? Ти го простудити хочеш?
....................
- Я тебе не питаю чи тепло, взагалі ніц тебе не питаю, та дитину простудити хочеш? Та в него вже з носа коза лізе!
...................
- То така ти во-во мама є, ніц вже не видиш, та мені відсиво видко – коза така шо гейби випасати ї можна вести! Шо кажеш не коза, а шо то по-твоїму є? Шо то є? Бруд кажеш???? Божечко мій миленький, то такі во діти теперка брудні ходят як цигани, та вже бись мала совісти троха такво рідну дитину в болота пхати!
..................
- Йой, брудне таке, без шапки, курточка така гет лихенька – хто би то в таку зимнярню дитину вивів, добрий господар в таку погоду пса на двір ни вижене! Шо ти є му мачуха чи шо, шо не чуєш як дитина плаче?! Як смієсі? Ніхто в таких болотах не може сі сміяти – то він з нервів, бідна дитина, біжи сюда, до баби, маленький, най баба тебе пожаліє!
..................
- Чо то він не слухаєсі? Такий во гет як ти – таке мале, а вже ни виховане! Як то до чужих людей не йде? Шо значе до чужих не йде! А як я вмирати буду то тоже ни піде??? О, така ти во є – побачимо каже, дідька лисого побачите, смерти мої захтіла, тьху на тебе, курвега!
.................
- Я ся обзиваю, та хиба я ся обзиваю! Та я нігде в житю собі би такого не позволила, обзиваюсі я, ти ше, дівко, ни чула як я сі обзиваю! Фу! До людини з добром, а воно такво на тебе... А бись тобі води не було кому принести, тьху! Шапку дитині вбери, а тоді будеш мукала! Дом управи на вас нема, дом управи! Як вже стали межи людей, то будьте добрі вберіт шапку!

Холодно нині, нє? Шапки дітям повбирали? Курточки пухові? Як не пухові??? То ви тоті бздури читати час маїте, а пухову курточку дитині вбрати то нє? Тьху на вас, гет встиду не мают!

Фото на головній сторінці: xsellco.com

Марта Гулей
Автор:
Марта Гулей
comments powered by HyperComments