Ласкаво просимо, трон наразі вільний
03
грудня 2018 О 19:31
332
У гості до Миколая. Резиденції Святого в Україні!

Ну що ж, хлопчики й дівчатка, маленькі і не дуже! Сподіваємося, ви все ще вірите в дива і навіть готові творити їх для інших. Зимова пора - пора особлива, сповнена простої магії, й навіть якщо вам уже далеко за двадцять все одно хочеться чудес, нехай малесеньких, нехай у вигляді приємних несподіванок, та все ж! Зовсім скоро Святий Миколай матиме почесну й відповідальну місію - обдарувати усіх чемних, слухняних діток, а також доброчесних платників податків, сумлінних працівників, відповідальних мрійників та натхненних творців прекрасного приємними подаруночками. Що буде з лінтюхами, неслухами й всякими корупціонерами знає тільки сам Святий Миколай, а ми ж віритимемо в найсвітліше! 

Аби казка стала дійсністю по всій країні запрацювали Резиденції Святого Миколая! Днями відкрилася Резеденція у Києві, у Лаврській дзвінниці, куди можна прийти всім охочим, поспілкуватися з Миколаєм, написати йому листа. Київський Миколай прийматиме відвідувачів до 25 грудня.

Не самою столицею, як-то кажуть, ще одна резиденція запрацювала у Львові, на вулиці Старознесенській. Святий Миколай уже встиг прийняти чимало діток й зізнався, що багато з них просять снігу, уваги батьків, миру і щоб усі були здорові! 

Чудотворців забагато не буває, тож іще один Миколай радо зустрічає дітлахів та дорослих в Карпатах! Неподалік Буковеля у селі Поляниця, просто в еко готелі "Красна Поляна" розташувалася ще одна резиденція, втім для зустрічі зі Святим потрібно придбати вхідний квиток. Усі кошти, виручені від продажу квитків спрямовуються на допомогу важкохворим діткам, яких підтримує ГО "Здорове людство".

А ще! А ще Святий Миколай працює і на Одещині, і в Кам'янці-Подільському, і на Черкащині! Тож, обирайте куди вам найближче!
Втім, якщо нема ніякої можливості поїхати чи піти до Святого Миколая, йому завжди можна просто написати, адже у цей магічний час працює справжнісінька "Пошта Святого Миколая"!

І не кажіть, що ЙОГО не існує, просто спробуйте, ну, принаймні спробуйте повірити... 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments