Ласкаво просимо, трон наразі вільний
08
серпня 2017 О 15:09
615
У пошуках сили. Мандрівка на гору Тотоху

Для тих, хто втомився від шуму великого міста, ініціативна група «Драйвовий Равлик» та творча агенція «Бюро Дівочих Мрій» організували 6 серпня неймовірну подорож, у якій було все: таємничі місця сили, неймовірні любовні історії та маленькі драми, легенди та історичні сказання, мальовничі краєвиди, від яких просто захоплює подих – пагорби, скелі, урвища, ріки-потоки, цілющі джерела допоможуть вам позбутися негативу й натомість наповнитися енергією природи, рясний дощ, грім та блискавка, хороша компанія, багато позитиву і, звісно ж, веселка! Ця мандрівка стала ковтком свіжого повітря для тих, хто цінує хвилини усамітнення, моменти глибоких медитацій, переосмислення та спілкування з Природою.Отже, як усе було – розповідає Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна».

Коли вирушаєш у мандрівку разом із «Драйвовий Равлик», то неодмінно повертаєшся щасливий до нестями! А ще – з новими знайомствами, яскравими враженнями, патріотизмом, що аж розпирає!

Рано-вранці ми вирушили Обухівською трасою до Старого Богуслава, і швидко минав час у хорошій компанії! Радів, сміявся Богуслав, на нас чекаючи!

Яка ж у нас все таки красива країна! Дорога-серпантин веде вперед, а по обидва боки – могутні дерева, оксамитові пагорби, річечки-стрічечки, озерця, скелі і мости, ліси і долини! Просто їдеш і надивитися не можеш!

Богуслав вразив своїми природніми родзинками! Дуже красиві скелі й тиха, гармонійна річка Рось, із зеленим лататтям, білими гусочками, що пливуть в ряд, теплими, заспокійливими водами! Повернутися в Богуслав варто тільки заради нагрітих сонцем, вкритих м'яким мохом скель, і річки Рось! Ми побачили найстарішу будівлю міста, Богуславську кам’яницю, і найкрасивіший будинок також! А Музей Марка Вовчка? Це ж знахідка просто! І екскурсовод настільки натхненно розповідає про "нашу Марковичку", що можна тільки захоплюватися! І відкривається перед нами образ талановитої жінки, котра могла запросто наспівати композитору 200 українських пісень, які вона крупинка за крупинкою збирала по селах; котрій писали листи захоплення мужі не лише з України, але й з закордонного мистецького світу; котра знала 6 мов і переклала майже усього Жюль Верна; котра всиновила свого...внука, аби вберегти його від нещасливої долі байстрюка. Після всіх цих розповідей, хочеться взяти до рук книжку Марка Вовчка «Народні оповідання» і прочитати її від першої й до останньої сторінки. Є також у Богуславі майстерня ткацтва, і варто знати, ткацький верстат – це ціла космічна станція, з численними ручними і ножними центрами й важілями управління! І жінка, котра показала усій групі наочно, як прясти рушник, заслуговує на захоплення і найщиріші компліменти і аплодисменти! Прясти на ткацькому верстаті – майже як грати на орг'ані: працюють ноги, руки, ще й треба перемикати регістри!

Далі повела дорога до гори, що зветься Тотоха. Її вважають найсильнішим енергетичним місцем в Україні, а спеціальна дисципліна, «сакральна географія» каже про те, що енергетичним двійником Тотохи є англійський Стоунхендж! З тюркського «тотоха» у перекладі означає «особливий». Кажуть, що гора є одним із «пупів Землі», місцем позитивної енергетики, сили та зцілення, мабуть, саме тому так багато людей прагне побачити її на власні очі, побути там, усамітнившись, на одинці зі своїми думками, бажаннями та мріями, заглибитися у себе та відчути злиття з природою. Посеред безкрайнього українського простору стоїть вона – загадкова й містична Тотоха. Здіймалися на гору босоніж і з добрими помислами, під гучне гуркотіння грому, щебетання пташок і супровід вітру! А вітер на вершині був настільки сильним, що міг запросто здійняти будь-кого у  відрите небо! Мабуть, через сукупність усього цього природного і прекрасного: вітру, грому, блискавки, тиші, співу пташок, шуму могутніх дерев, теплої землі під ногами (бо тут гуркоче грім і шарпає вітер, а за секунду - все втихає, і лиш тиша розмірено дихає, а вже за мить птахи перекликаються!) - враження від Тотохи незабутні! Спускалися під дощем, і не хотілося ховатися під парасолями, хотілося умитися небесною водою і відчути секрети Світу!  Потім поїхали у гості до 600-літнього дуба, старенького дідуся відвідали! Обіймали його, пригорталися, розмовляли з ним, торкалися товстої кори, захоплювалися!

А потім дощ скінчився, хмари зникли, і на небі, залитому сонцем, неподалік Тотохи з'явилася веселка! Одна із учасниць групи, Оля, сказала: "Яка чудова поїздка, ми залишили після себе веселку!" Так і є.

Мандруйте Україною, бо вона прекрасна! І має велику кількість вражаючих місць, таємничих історій, красивих природних ландшафтів! Мандруйте у хорошій компанії, з друзями і коханими, долучайтеся до ініціативної групи "Драйвовий Равлик", приєднуйтеся до творчої агенції "Бюро дівочиї мрій" - разом пізнавально і весело!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments