Ласкаво просимо, трон наразі вільний
03
липня 2015 О 15:51
317
Вечірка на яхті. Подорож до Мрійляндії!

Не так давно, на минулих вихідних, Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» запросив 8 особливих дівчат, аби на білосніжній вітрильній яхті помандрувати буремними хвилями Дніпра вперед! Вперед, до Мрійляндії! Адже дівчата так полюбляють мріяти! А сонце, вітер, вода – наші найкращі друзі – допоможуть збагатитися енергією й відчути в собі колосальну силу, що здатна здійснити одразу всі мрії та бажання! Так-так, і навіть ті, які ви загадували ще колись давно під ялинкою у 9 класі!

Спочатку ми довго обирали яхту для подорожі і нарешті зупинилися на білосніжній красуні із синьо-білим вітрилом та романтичною назвою «ЛАНА». Мужній та досвідчений капітан Олег і його професійно-позитивна помічниця Оксана покликали нас усіх на борт і під звуки гучного дзвону ми рушили у світ неймовірно позитивних пригод і веселих відкриттів! 

І хоч того дня сонце не надто тішило місто, та яхта «ЛАНА» світилася! Адже усмішки щасливих дівчат просто таки розганяли хмари! То що ж це за дівчата такі, що похмурості й шторму не бояться? Будь ласка, ми готові оголосити список!

Разом із Першим українодівочим сайтом гарного настрою «Каралєвна» на яхті каталися:

Ярослава Литвин, мега-позитивна дівчина, переможниця літературного конкурсу «Коронація слова» (2006), письменниця, редактор

Анна Єгорова, дотепна й завжди усміхнена гумористка, журналістка (досвід роботи в таких виданнях як: «Натали», «Штучка», «Diva», «Дом и Интерьер», «Торговое дело», «Зоодруг», «College», «Мадемуазель», «5 баллов», «Инвестгазета» та багато інших)

Ольга Пахомова-Рудич, невтомна шукачка цікавих вражень, страховий агент у минулому, громадський діяч у сучасному

Наталія Павленко, ерудована інтелектуалка, політичний аналітик

Наталія Лобас, романтична мандрівниця, педагог-психолог за освітою, але волею долі потрапила у хвилі політики, 

Анна Безверха, пригодошукачка, юрист за фахом і за покликанням

Алла Гаврищук, любителька іноземних мов і країн, викладач англійської та іспанської мов

Оксана Махіня, мандрівниця, директор івент-агенії «Energy Event»

Оленка Некрасова, мрійниця, письменниця 

Слава Світова, невиправна оптимістка, Співзасновниця першого українодівочого сайту гарного настрою «Каралєвна»

Заручившись підтримкою таких партнерів, як івент-агенція «Energy Event», магазину вінтажного одягу «Эдакая Фря» та «Liferia», ми були певні, що дівчата отримають масу задоволення! Так і сталося!

Усі дівчатка мали змогу приміряти барвисті корони неймовірних відтінків та кольорів від вантажного магазинчику одягу «Эдакая Фря» - такі не тиснуть і не спадають, а лиш тільки дозволяють відчути себе справжньою веселою Каралєвною!

Завдяки івент-агенції «Energy-Event» дівчатка мали змогу насолодитися смачними снеками та шампанським, а також додатковим бонусом отримали неймовірну кількість яскравих фотографій, та таких, що хоч усі одразу друкуй та у рамочку став – для усмішки на кожен день!

А наш beauty-партнер «Liferia» виділив для нашого призового фонду чудову літню коробочку-сюрприз рожевого кольору дівочих мрій! Ми розіграли цей цінний приз між дівчатами на яхті і щасливиця – Анна Безверха – стала переможницею і отримала цю чудову коробочку у подарунок абсолютно безкоштовно! У коробочці було п’ять міні-версій косметичних продуктів різних категорій: по догляду за волоссям, тілом, обличчям, декоративну косметику, лаки, парфюмерію! А щастю Анни не було меж! Разом із Liferia бути яскравою легко!

Ми надзвичайно раді, що змогли зібрати разом найпозитивніших та найусміхненіших дівчат! Ми сподіваємося, що усі повернулися додому, сповнені нових вражень, а цікаві нові знайомства допомогли дівчаткам розширити своє коло спілкування. Літо продовжується! І ми переконані, що Подорож до Мрійляндії обов’язково повториться! Адже дівчата так люблять пригоди! Адже яхти і дівчата таки створені одні для одних!

Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» бажає усім барвистого літа і багато вибухових емоцій!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments