Ласкаво просимо, трон наразі вільний
21
березня 2017 О 9:29
424
Виставка картин ілюстраторів видавництва «Фонтан казок»

З 20 березня  по 20 квітня  2017 року у Національній бібліотеці України для дітей (м.Київ, вул. Я.Корчака, 60) у виставковій залі експонуватиметься виставка картин художників-ілюстраторів «Фонтан казок: як напувати мрії» видавництва “Фонтан казок”. 

На виставці ви зможете на власні очі побачити авторську акварельну техніку по тонкому шовку Любки Франко, вишиті голкою і ниткою на тканині картини Оксани Липки і Аліни Віліщук, стилізовані під вітражні розписи роботи Ірини Суманенкової, неймовірно яскраві і виразні ілюстрації Надії Дойчевої-Бут, Надії Каламєєць, Настасії Шигаєвої та інших художників.  Також ви матимете нагоду переглянути книжки, які ілюстрували ці художники – повість-казка «Третій сніг» і білінгва «Магазин невидимих речей» Івана Андрусяка, поетична збірка Сашка Дерманського «Бигимоти не медмеді», «Швейцарські казки» і «Банка варення» Олега Чаклуна, науково-фантастична повість Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон», поетична збірка Юрія Бедрика «Снюсь-нюсь-нюсь» та ін.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 21 березня о 12:30. У зустрічі візьмуть участь головний редактор «Фонтану казок», улюблений письменник української дітвори Іван Андрусяк та найтаємничіший письменник Олег Чаклун, а також художники Надія Дойчева-Бут та Світлана Сова.

Запрошуємо всіх охочих – маленьких і дорослих!

Час відвідування виставки — щоденно, крім суботи, з 8:30 до 17:00.


Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments