Ласкаво просимо, трон наразі вільний
25
січня 2018 О 14:41
1071
Як приборкати лева? Посадити його за кермо Mercedes-Benz S-Class

Як приборкати лева? Новий Mercedes-Benz S-Class з комфорт-контролем енергетичного рівня подбає про це. В царстві звірів він однозначно займає перше місце згори харчового ланцюжка – немає жодної живої істоти, яка б не боялася його – лева. Але навіть найсильніший альфа-самець часом має не дуже вдалий день, що й доводить у легкій гумористичній манері новий рекламний ролик, знятий берлінською креативною агенцією Antonio.

У цьому короткому динамічному відео новий Мерседес S-Class ми бачимо великого босса великого бізнес світу! Він перебуває у стресі, бо його день навряд чи можна назвати успішним. Раз за разом маленькі дрібні неприємності дратують його, тож поділка його настрою стрімко падає вниз! Нарешті цей неприємний день закінчується, і Бізнес Король Лев сідає у свій автомобіль, аби відчути на собі дію енергетичного комфорт контролю, або як називає цю hi-tech штуку система авто Mercedes-Benz - Mood Changing Technology (Технологія, яка змінює настрій). Система адаптує температурні умови, аромати, освітлення, сидіння та вмикає приємну музику – все це й багато іншого, приємного, аби догодити водієві-власникові й покращити його настрій. Варто лиш натиснути на маленьку кнопку, як поганий настрій Лева зникає! Він почувається спокійно й розслаблено. Насолоджується вечірньою поїздкою великим містом, запаленим яскравими вогнями.

Щасливий, Лев прибуває додому, де на нього чекає його кохана Левиця. Естетичний ролик-екшн, який однозначно вам сподобається! Рррррр!!!! Хоча стривайте, це що означає, що Левиці не можна сідати за кермо? J

За матеріалами: mercedesblog.com 

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments