Ласкаво просимо, трон наразі вільний
29
березня 2017 О 16:21
279
Як з Теребовлі бачиться світ?

Як з Теребовлі бачиться світ? З Теребовлі світ не бачиться, бо звідси саме Теребовля лиш і є світом. Десь на периферії ще існують Тернопіль і заробітки. Тернопіль, то так само заробітки, але ше і базар, і вобласть, себто місце, де здобуваються всякі довідки й прокручуються оборудки, котрі в Теребовлі здійснити не годен.

Ще десь там існує столиця, але хто туда попре? Хіба за якоюсь дуже важливою довідкою чи аферою. Тому про столицу згадують тільки тоді, коли дуже припре.

Те, що існують тільки Тернопіль і заробітки свідчать прямі автобусні рейси з міста, котрі здійснюються за маршрутами: Теребовля - вобласт' і Теребовля - Любомєж. Любомєж - то польське місто-побратим, себто така сама сестра по нищистю, тілько десь на Дольному Шльонську. Бус туди чикрижить ледь не через всю Полонію, аби каждий міг передати сальця чи цигарок своїй вуйні чи стрийні десь під Ґлівіцами чи Єлєною Ґурою.

Колись в майбутньому сей маршрут неодмінно продовжать, і це чудо за 4-5 днів добиратиметься до Атлантики, аби воз'єднати Східну Галичину із Португаличиною у вічний Євросоюз, себто профспілку євроремонтників. Аби цьоці і куми десь біля Неапля і Лісабону могли втирати носа кумплям і коліжанкам з-під Ланівців і Маґдалівки, же їдуть бусом прямо під хату, а не тре ше 3 кілометри тьопати.

Стосовно ж Тернополя, то будь-яка поїздка теребовлян до вобласти завше сприймаєтся як велика послуга для останнього. При чому починаючи ще з водіїв бусів, бо де вони собі пасажирів настарчать, як теребовлянські перестануть їздити, а закінчуючи тернополянами, бо тая їхня вобласт без нас, перепрошую, гівна варта. Власне, в свідомости теребовлян, паразитом є Тернопіль. Бо колись заклали ту молоду заразу в нашім повіті, воно розрослося на наших харчах і землях, а тепер-ка ще бундючиться. Тому будь-що, здобуте задаром в Тернополі, вважається репараціями. Вони нам до кінця життя винні. Але то вже зовсім інша історія.

Текст (с) Назарій Заноз 

Фото на головній сторінці (с) Українські статуси

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments