Ласкаво просимо, трон наразі вільний
16
березня 2017 О 21:24
490
Як живуть і про що думають французькі жінки?

 

У всіх країнах світу жінки по-різному сприймають реальність, по-різному будуть стосунки і займаються саморозвитком. Однак француженки роблять це із особливим шармом.

 

У чому секрет французької жінки? У тому, що вона розкута і смілива, не обдумує кожен крок, не боїться уваги чоловіків і не соромиться своєї краси. Їй не заважають діти, умови, обставини. Вона завжди отримує те, чого хоче, адже вміє користуватися як своїми «плюсами», так і «мінусами».

 

«Француженки практично з самого народження мають унікальний талант – повсякчас підкреслювати свої переваги. Саме це вони й роблять – причому як справжні експерти, а не намагаються приховувати чи перетворити їх на актуальний «глянцевий образ». Чоловіки відчувають цю чуттєвість подібно до того, як відчувають «потік» феромонів».

 

Будь-яка француженка щиро любить сама себе. Українська ж жінка (переважна більшість) – чоловіка, дітей, роботу і лише потім себе. Вона завжди прагне бути красивішою, розумнішою, успішнішою. Не можна сказати, що француженки цього не прагнуть. Зовсім ні. Просто вони не перетворюють своє життя на щоденний марафон. А ще вони завжди впевнені у правильності власних ді і думка інших їх не хвилює.

 

«Француженки в цілому знають, ким вони є. Вони настільки впевнені в собі, що це відчувається в повітрі – і, здається, абсолютно не переймаються з приводу того, що при них думають інші».

 

Також француженка нічого не вимагає і не чекає від свого чоловіка. Вона сприймає його таким, як він є: не перевиховує й не ідеалізує. Її не цікавить, як багато він заробляє, і скільки жінок у нього було раніше. Для неї чоловік – це просто чоловік, з яким вона проводить вільний час, займається коханням, подорожує і почувається щасливою.

 

«Француженка цінує емоційну цілісність стосунків як таку, і їй байдуже, чи приведе це до якогось результату (кохає/ не кохає)».

 

Ще одна прикметна риса французької жінки – вона не обмежує себе у задоволенні. На її думку, саме для цього людині і дається життя. Тому кожну хвилину вона витрачає із користю. І в першу чергу, із користю для себе.

 

І наостанок. Справжня француженка не боїться розслабитися, адже знає, що від цього її життя не перетвориться на хаос. Вона просто відпочине і продовжить рухатися далі. Погодьтеся, що це дуже схоже на правду. Адже якщо ви відкладете всі надважливі справи і приділите час собі, нічого поганого не станеться.

 

«Не ускладнюйте собі життя! Живіть і думайте, як француженки: менше обов’язків, більше почуттів».

 

Текст (с) Тетяна Гелетюк

Фото (с) Pinterest.com

Цитати з книжки Олів'є Дебра "Що відомо француженкам. Про кохання, секс та інші приємні речі"

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments