Ласкаво просимо, трон наразі вільний
09
серпня 2017 О 11:47
535
Якого поля ти ягода або ж що за фрукт?

Існує багато характеристик та класифікацій людей за найрізноманітнішими ознаками, знаками Зодіаку, Китайським гороскопом, гастрономічними вподобаннями. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" сформував свою класифікацію чарівних панянок за ягідними та фруктовими ознаками! Отже, дізнавайтеся, якого ви поля ягода, або ж що ви за фрукт!

Про таких дівчат кажуть солодко, трохи протяжно й обов'язково з легким прицмакуванням: «М-м-м, Персик!» Персик - налита соками й енергією сонця, неймовірно «смачна» й ароматна. Люди часто тягнуться до Персика, наче хочуть доторкнутися до неї, посмакувати її товариством, адже вона випромінює стільки тепла! А ще Персик неймовірно сексі, тому чоловіки так і липнуть, даруйте, линуть у її обійми.

Білолиця, ніжна, тендітна, а губки – як Малинка! Ця панянка трохи сором'язлива, може знічено опустити довгі війки, чим викликає ще більше захоплення. Малинка не дається «в руки» просто так, аби дістатися до неї, треба спершу добряче пошурхотіти листям у густому малиннику, а вона ще й може добряче подряпати, втім, якщо нарешті ця ягідка опиниться у долонях – смакуватиме неймовірно!

Груша – ідеальні форми, гладенька шкіра, легенький рум’янець – красуня! Груша принадна, приємна, щира й відверта. Вона вся, як на долоні, нема чого приховувати, ні колючок, ні товстої шкірки. Може, саме тому, коли вона падає – так легко розбивається. З Грушею треба поводитися обережно, їй пасує кришталева вазочка й теплі доторки.

Ця краля - справжня приємна несподіванка! Прогортаєш кущ, а вона звідти: «Ку-ку!». Суничка – дрібненька, солодка, завжди знає, як потішити, підняти настрій. Суничка – панянка з хитринкою, не одразу й збагнеш її, любить заховатися, причаїтися, а тоді раптом з’являється, наче весь час на тебе чекала.

Кавунка. А це унікальний випадок, бо скільки вже з нею знайомий, так і не можна точно сказати ягода це чи все ж таки фрукт! Кавунка надзвичайна! Її природа така, що за міцною шкіркою ховається її неймовірний внутрішній світ. Такий ніжно-рожевий, соковитий, часом аж цукрово-солодкий. І хто б міг подумати, що цей зелений смугастик насправді обожнює усе рожеве! Кавунка – справжнє відкриття та суцільне свято, а ще вона вміє дарувати радість уже тим, що вона просто є!

Фруктів та ягід настільки багато, що класифікувати не перекласифікувати, тим більше влітку, коли розмаїття форм, фарб, смаків та ароматів вражає, як і самі жінки! Якщо ви не віднайшли себе серед цих варіантів, значить сміливо можете підібрати собі інший фруктотип, кому ж як не вам, видніше, хто ви і з якого поля.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments